Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 9 lipca 2019, 10:50

autor: AlexB

Ostatni dzień Steam Summer Sale, Valve znów przeprasza za Grand Prix

Dziś kończy się wielka letnia wyprzedaż Steam. Jeszcze tylko do godziny 19:00 można kupować interesujące gry w atrakcyjnych cenach. Ponadto firma Valve ponownie przeprosiła za zamieszanie związane z eventem Grand Prix i w ramach rekompensaty przygotowała niespodziankę.

Letnia wyprzedaż na finiszu

Wielka letnia wyprzedaż Steam powoli dobiega końca. Przez ostatnie dwa tygodnie na platformie firmy Valve można było kupić mnóstwo tytułów, dodatków i programów z rabatami sięgającymi nawet 90%. Oferta będzie ważna jeszcze tylko do dziś, konkretnie do godziny 19:00 czasu polskiego, zatem jeśli planowaliście uzupełnienie swojej kolekcji i do tej pory nie zdążyliście tego zrobić, to musicie się pośpieszyć.

  1. Wielka letnia wyprzedaż Steam
Meta letniej wyprzedaży Steam coraz bliżej. - Ostatni dzień Steam Summer Sale, Valve znów przeprasza za Grand Prix - wiadomość - 2019-07-09
Meta letniej wyprzedaży Steam coraz bliżej.

Zostało Wam trochę pieniędzy w portfelu do wydania i zastanawiacie się, na co je przeznaczyć? Jeśli tak, to być może pomogą Wam nasze poradniki dotyczące letniej wyprzedaży Steam, które opublikowaliśmy w ostatnich dwóch tygodniach. W pierwszym z nich znajdziecie najciekawsze naszym zdaniem oferty, drugi prezentuje 30 doskonałych gier za mniej niż 10 złotych, a trzeci powinien zainteresować osoby, które prócz zabawy szukają również na platformie firmy Valve czegoś nieco bardziej praktycznego. Opisujemy w nim bowiem najbardziej interesujące programy, służące między innymi do obróbki dźwięku, montażu filmów czy optymalizacji pracy, przecenione w ramach letniej wyprzedaży Steam.

  1. 40 gier w super cenach – najlepsze oferty ze Steam Summer Sale 2019
  2. Gry na PC za grosze – 30 świetnych ofert na Steam Summer Sale do 10 zł
  3. 30 tanich programów – najlepsze oferty ze Steam Summer Sale 2019

Valve ponownie przeprasza za Grand Prix Steam

Niestety, wielka letnia wyprzedaż Steam nie poszła do końca tak, jak zaplanowała to sobie firma Valve. Wszystko przez towarzyszący jej event Grand Prix. Na pierwszy rzut oka jego zasady nie wydawały się zbyt skomplikowane – gracze mogli wybrać jedną z pięciu drużyn i zdobywać dla niej punkty poprzez wykonywanie specjalnych zadań, na przykład zagranie w dany tytuł. Jeśli szło nam dobrze, mogliśmy uzyskać specjalne żetony do wydania na rozmaite bonusy pokroju zniżek na zakupy. Ponadto każdego dnia losowi gracze z trzech najlepszych zespołów otrzymują za darmo jedną pozycję z ich listy życzeń. Niestety, niezbyt jasne reguły dotyczące maksymalnej liczby posiadanych punktów oraz przyznawania bezpłatnych produkcji doprowadziły do ogromnego zamieszania, które szerzej opisujemy w tym miejscu.

Firma Valve znalazła się w ogniu krytyki za swoje specjalne wydarzenie. - Ostatni dzień Steam Summer Sale, Valve znów przeprasza za Grand Prix - wiadomość - 2019-07-09
Firma Valve znalazła się w ogniu krytyki za swoje specjalne wydarzenie.

W każdym razie, ostatecznymi zwycięzcami Grand Prix Steam okazała się drużyna Corgi przed Żółwiami i Królikami. Przy okazji ogłoszenia finałowego rezultatu, firma Valve wydała specjalne oświadczenie, w którym ponownie przeprasza za wszelkie niedogodności i obiecuje poprawę w kolejnych wydarzeniach. W ramach rekompensaty przygotowała ona również pewną niespodziankę. Pełną treść komunikatu znajdziecie poniżej.

Pragniemy podziękować wszystkim, którzy wzięli udział w Grand Prix. Zdajemy sobie sprawę, że podczas mistrzostw wystąpiło kilka niespodziewanych przeszkód drogowych – staraliśmy się je usunąć jak mogliśmy i liczymy na to, że uda nam się lepiej dopilnować kondycji trasy następnym razem, gdy zaprosimy was na wyścigi. W ramach dodatkowego prezentu dla wszystkich uczestniczących kierowców wylosowaliśmy 5,000 użytkowników spośród wszystkich zespołów, którzy otrzymają najwyżej umieszczoną grę ze swojej listy życzeń. Wylosowani użytkownicy otrzymają swój prezent w ciągu 48 godzin od zakończenia Grand Prix Steam.

Przedstawiciele Steama obiecują poprawę przy kolejnych eventach. - Ostatni dzień Steam Summer Sale, Valve znów przeprasza za Grand Prix - wiadomość - 2019-07-09
Przedstawiciele Steama obiecują poprawę przy kolejnych eventach.

Choć tryumfatorzy wielkiego steamowego wyścigu zostali już wyłonieni, Pit Stop wciąż jest otwarty. Można w nim wymienić swoje żetony między innymi na odznakę letniej wyprzedaży, tła profilu, emotikony itp. Zamknie się on dziś o godzinie 19:00 czasu polskiego.