Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 listopada 2020, 18:00

autor: Dameredet

Osiągnięcia trafią do Assassin's Creed: Valhalla

Ubisoft w końcu dał graczom jasną odpowiedź na pytanie o system osiągnięć w wersji na PC. Mimo wcześniejszego zamieszania i niepewności trofea trafią jednak do AC Valhalla.

Brak możliwości zdobycia osiągnięć w najnowszej odsłonie serii Assassin’s Creed na PC zaskoczył graczy. Ubisoft śpieszy jednak z wyjaśnieniem. Osiągnięcia pojawią się już wkrótce.

Assassin’s Creed Valhalla jest dostępne na konsolach i komputerach osobistych. Jednak na tych drugich zabrakło systemu osiągnięć. Jak donosi PC Gamer, początkowo Ubisoft poinformował, iż jest to zamierzone działanie. Miało to być związane z rozbudowaniem systemu wyzwań, który dostarcza punkty XP i nagrody w Ubisoft Connect. Graczom nie spodobała się wprowadzona przez firmę zmiana. Niektórzy fani zagrozili nawet, że zwrócą grę.

Jednak na oficjalnym forum Ubisoft pojawiło się już sprostowanie. Użytkownik Ubi-Woofer – przedstawiciel firmy – ogłosił, że cała sytuacja jest wynikiem nieporozumienia, a prace nad systemem osiągnięć wciąż trwają. Przeprosił również za zamieszanie i obiecał przekazać więcej informacji, kiedy będzie to możliwe.