Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 lutego 2024, 17:04

Osadzona w mieście przyszłości gra zręcznościowa za darmo w Epic Games Store

Dziś w Epic Games Store udostępniona została za darmo gra Aerial_Knights Never Yield, w której przyjdzie nam walczyć o życie i lepszą przyszłość na ulicach futurystycznego Detroit.

Źródło fot. Aerial_Knight / Headup Publishing.
i

Aktualizacja

W Epic Games Store można już odebrać grę Aerial_Knights Never Yield. Dodacie ją do swojej kolekcji, klikając w poniższy przycisk.

Aerial_Knights Never Yield za darmo w Epic Games Store

Co ciekawe, darmówka ta okazała się być nieprzypadkową – jej twórca, internauta o pseudonimie Aerial_Knight, wraz ze studiem BetaJester i firmą Headup Publishing zapowiedzieli dziś bowiem grę Aerial_Knight's We Never Yield. Jej premiera została zaplanowana na 2024 rok. Pozycję znajdziecie na Steamie i w Epic Games Store.

Jeśli zaś chodzi o następny tydzień, na tej ostatniej platformie zgarnąć będzie można grę Astro Duel 2.

Oryginalna wiadomość

W ostatni czwartek lutego firma Epic Games postanowiła sprawić nam prezent w postaci gry Aerial_Knights Never Yield. Będzie ją można odebrać w Epic Games Store od dziś od godziny 17:00 polskiego czasu do tejże 7 marca.

Aerial_Knights Never Yield to platformówka 2,5D typu auto runner. Innymi słowy, jej protagonista – nastolatek Wally, posiadający materiał dowodowy, który może przesądzić o losie futurystycznego Detroit – automatycznie i nieprzerwanie pomyka przez ulice, parkingi, skwery oraz dachy budynków. Zadanie gracza sprowadza się zaś do wykonywania skoków i unikania przeszkód oraz wrogów, co pozwala Wally’emu utrzymać tempo biegu.

Aerial_Knights Never Yield wyszło na PC w maju 2021 roku. Produkcja nie zdobyła zbyt dużej popularności, o czym świadczy fakt, że na Steamie ma zaledwie 102 recenzje. Co jednak ciekawe, pozytywne opinie stanowią aż 82%. Można to uznać za całkiem przekonujący argument, by dać grze szansę, a być może nawet ją ukończyć – zajmuje to bowiem zaledwie około 2 godzin.

Dla przypomnienia dodam, że do dziś do 17:00 – kiedy to poznamy tytuł kolejnej darmówki – można odebrać inną grę z tego samego podgatunku, do którego należy Aerial_Knights Never Yield. Mowa o Super Meat Boy Forever. Tytuł ten dodacie do swojego konta, klikając w poniższy przycisk.

Super Meat Boy Forever za darmo w Epic Games Store

  1. Aerial_Knights Never Yield w Epic Games Store
  2. Aerial_Knights Never Yield na Steamie

Hubert Śledziewski

Hubert Śledziewski

Zawodowo pisze od 2016 roku. Z GRYOnline.pl związał się pięć lat później – choć zna serwis, odkąd ma dostęp do Internetu – by połączyć zamiłowanie do słowa i gier. Zajmuje się głównie newsami i publicystyką. Z wykształcenia socjolog, z pasji gracz. Przygodę z gamingiem rozpoczął w wieku czterech lat – od Pegasusa. Obecnie preferuje PC i wymagające RPG-i, lecz nie stroni ani od konsol, ani od innych gatunków. Kiedy nie gra i nie pisze, najchętniej czyta, ogląda seriale (rzadziej filmy) i mecze Premier League, słucha ciężkiej muzyki, a także spaceruje z psem. Niemal bezkrytycznie kocha twórczość Stephena Kinga. Nie porzuca planów pójścia w jego ślady. Pierwsze „dokonania literackie” trzyma jednak zamknięte głęboko w szufladzie.

więcej