Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 maja 2022, 11:56

Oglądanie Netflixa w czasie jazdy w American Truck Simulator, ta wtyczka to umożliwia

Fan American Truck Simulatora znalazł sposób na walkę z nudą podczas szczególnie długich tras. Dzięki specjalnej wtyczce może oglądać Netflixa w kabinie swojej ciężarówki.

W SKRÓCIE:
  • Gracz American Truck Simulator poradził sobie z nudą podczas długich tras.
  • Fanowi udało się uruchomić Netflixa w kabinie ciężarówki.
  • Dokonał tego przy pomocy wtyczki do Google Chrome.

American Truck Simulator to całkiem relaksująca produkcja, lecz niektóre trasy potrafią zmęczyć nawet największych fanów. Na szczęście istnieją sposoby, by poradzić sobie z nudą.

Jeden z graczy postanowił uporać się z problemem za pomocą specjalnej wtyczki. Dzięki niej jest w stanie oglądać produkcje Netflixa w kabinie swojej ciężarówki.

Relaksująca podróż

Fan o nicku massacre078 podzielił się swoim rozwiązaniem na Reddicie. Na opublikowanym przez niego zrzucie ekranu widać, że udało mu się uruchomić Netflixa w małym okienku.

Dzięki temu jest w stanie kierować swoją ciężarówką bez ryzyka wypadków, a przy tym oglądać kolejne odcinki wybranych przez siebie seriali.

Oglądanie Netflixa w czasie jazdy w American Truck Simulator, ta wtyczka to umożliwia - ilustracja #1
Źródło: Reddit | massacre078

Jeśli chcielibyście osiągnąć ten sam efekt, co autor posta na Reddicie, to jest to całkiem proste. Nie musicie instalować żadnych modów ani modyfikować plików gry.

Wystarczy, że pobierzecie wtyczkę do Google Chrome o nazwie Picture-in-Picture Extension. Pozwala ona na oglądanie filmów w osobnym okienku, które działa niezależnie od innych uruchomionych w tym samym czasie programów.

W ten sposób możecie oglądać seriale bądź produkcje pełnometrażowe nie tylko z Netflixa. Wtyczka pozwoli Wam na korzystanie z bibliotek innych platform streamingowych bądź takich serwisów, jak YouTube.