Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 września 2016, 20:15

autor: Yossarian

Oficjalne wymagania sprzętowe Mafii III

Niedawny wysyp informacji na temat najnowszej Mafii uzupełniają wymagania sprzętowe opublikowane dzisiaj na oficjalnej stronie gry. Obyło się bez nieprzyjemnych niespodzianek i grę będzie można odpalić na dosyć rozsądnej konfiguracji.

Lincoln Clay, główny bohater Mafii III, okazuje się niezbyt wybredny w kwestii doboru sprzętu. Aby poznać losy weterana wietnamskiej wojny, który wraca do swojego miasta, by wyrównać rachunki z pomocą włoskiej krewnej, wendetty, trzeba legitymować się co najmniej następującym PCtem:

  • System operacyjny: Windows 7 64-bit,
  • Procesor: Intel I5-2500K lub AMD FX-8120,
  • RAM: 6GB,
  • Karta graficzna: Radeon HD7870 lub GeForce GTX 660, z co najmniej 2 GB RAM,
  • Wolne miejsce na dysku: 50GB.

Wymagania rekomendowane do oglądania New Bordeaux w pełnej krasie są natomiast takie:

  • System operacyjny: Windows 7 64-bit,
  • Procesor Intel I7-3770 lub AMD FX 8350 4.0 Ghz,
  • RAM: 8 GB,
  • Karta graficzna: Radeon R9 290X lub GeForce GTX 780/GTX 1060 z co najmniej 4 GB RAM,
  • Wolne miejsce na dysku: 50GB.
Oficjalne wymagania sprzętowe Mafii III - ilustracja #1

Jak Mafia III będzie "chodzić" na Waszych komputerach będziecie mogli przekonać się 7 października, kiedy gra trafi na półki sklepowe. Jeśli wspomniany wysyp informacji Was ominął to nic straconego - możecie łatwo nadrobić zaległości, zapoznając się z tym podsumowaniem.

Nasza redakcja, na zaproszenie 2K Games, wydawcy Mafii III, złożyła wizytę w Nowym Orleanie, którego oblicze sprzed 40 lat posłużyło jako wzór dla metropolii przedstawionej w grze. Podczas pobytu w największym mieście Luizjany poznaliśmy wiele szczegółów na temat trzeciej części znanego cyklu.

W poniższym materiale możecie zobaczyć 15 minut nieprzerwanej rozgrywki z Mafii III, opatrzone komentarzem niezrównanego Heda. Z tego filmu dowiecie się wszystkiego, co należy wiedzieć o mechanice trzeciej części, w tym kwestiach takich jak skradanie się, znajdźki, model jazdy, i inne zasady stojące u podstaw gry.

Nieco wcześniej mogliśmy się już zapoznać z listą ponad stu utworów umilających czas spędzany za kółkiem w Mafii III, i poznaliśmy szczegóły dotyczące płatnych i darmowych rozszerzeń które będą ukazywać się po premierze.

Twórcy zapewniają, że cały czas dopieszczają grę, by zapewnić graczom jak najlepsze doznania. Mafia III ukaże się 7 października na PC, Xboksie One i PlayStation 4.