Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 czerwca 2016, 22:07

autor: luckie

Observer to nowy horror FPP od twórców polskiego Layers of Fear

Twórcy Layers of Fear zapowiedzieli właśnie Observer, cyberpunkowy horror FPP. Polska produkcja została pokazana na pierwszym gameplayu podczas konferencji PC Gaming Show na E3 2016.

Polacy ze studia Bloober Team, które niedawno wsławiło się dzięki Layers of Fear, zapowiedzieli właśnie swój nowy pierwszoosobowy horror, zatytułowany Observer. Dla odmiany od XIX-wiecznej opowieści o szalonym malarzu, nowa produkcja polskiego dewelopera będzie osadzona w cyberpunkowym uniwersum, okraszonym elementami charakterystycznymi dla Europy Wschodniej. Wcielimy się w postać detektywa należącego do specjalnej jednostki policyjnej, zdolnego hakować ludzkie umysły. Oprócz tego zarysu fabularnego nie podano zbyt wielu szczegółów na temat gry, poza tym, że ma oferować głęboką narrację, która w dużym stopniu ma się opierać na eksploracji środowiska.

Poniżej znajdziecie pierwszy gameplay z Observer pokazany na konferencji PC Gaming Show. Niestety, przy okazji zapowiedzi zabrakło informacji na temat daty premiery.

  1. Oficjalna strona targów E3