Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 sierpnia 2019, 14:10

autor: Entelarmer

Oblivion w Skyrimie - zwiastun moda The Elder Scrolls: Skyblivion

Autorzy modyfikacji Skyblivion udostępnili kolejny zwiastun projektu. Filmik prezentuje nie tylko świat The Elder Scrolls IV: Oblivion na silniku Skyrima, lecz także mieszkańców i bestie prowincji Cyrodiil.

W ostatnich latach świat Skybliviona stał się o wiele bardziej niebezpieczny. - Oblivion w Skyrimie - zwiastun moda The Elder Scrolls: Skyblivion - wiadomość - 2019-08-16
W ostatnich latach świat Skybliviona stał się o wiele bardziej niebezpieczny.

Minęło sporo czasu odkąd ostatni raz pisaliśmy o modyfikacji Skyblivion, która przeniesie czwartą odsłonę serii The Elder Scrolls na silnik Skyrima. Jednak twórcy moda nie próżnowali przez te wszystkie lata. Teraz udostępnili nowy zwiastun projektu, prezentujący krajobrazy regionu Cyrodiil. Co jednak ważniejsze, na filmiku widzimy lokacje znacznie bardziej zaludnione niż te z ostatniego trailera. Twórcy bowiem ukończyli praktycznie całą zewnętrzną mapę (tj. bez wnętrz budynków, jaskiń etc.) i wzięli się za implementację postaci niezależnych oraz rozmaitych bestii i potworów czyhających na wędrowców. Spore postępy odnotowano też w temacie zadań i innych elementów. Zespół wciąż czeka sporo pracy i z chęcią skorzysta z pomocy kolejnych artystów, koderów etc. Niemniej projekt zaczyna nabierać kształtów i trzeba przyznać, że wizualnie prezentuje się imponująco. Niestety, nadal nie wiemy, kiedy zadebiutuje Skyblivion. Zwiastun możecie obejrzeć poniżej.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.