Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 czerwca 2020, 19:55

autor: AlexB

Nowy gameplay z Empire of Sin - gangsterskiej gry Johna Romero

Podczas konferencji Paradox Insider zorganizowanej w ramach inicjatywy Guerrilla Collective pojawił się nowy gameplay z Empire of Sin, czyli tworzonej przez Johna Romero i jego studio Romero Games gangsterskiej strategii turowej. Tytuł ukaże się najwcześniej jesienią tego roku.

Nowy gameplay z Empire of Sin - gangsterskiej gry Johna Romero - ilustracja #1
Empire of Sin zabierze nas na ulice Chicago z lat 20. Ubiegłego wieku.

Wśród graczy nie brakuje miłośników klimatów amerykańskich lat 20. ubiegłego wieku. Prohibicja, mafia, brutalne porachunki – wszystko to działa na wyobraźnię. I wszystko to znajdziemy w Empire of Sin, czyli przygotowywanej przez legendarnego Johna Romero i jego studio Romero Games gangsterskiej strategii turowej. W trakcie konferencji Paradox Insider zorganizowanej w ramach inicjatywy Guerrilla Collective pojawił się nowy, nieco ponad czterominutowy gameplay z tytułu. Można na nim zobaczyć między innymi mafijnych bossów, w których będzie można się wcielić w trakcie zabawy, poruszanie się po wirtualnym Chicago, rozmowy czy walkę.

Empire of Sin zadebiutuje na PC, PlayStation 4, Xboksie One oraz Nintendo Switch najwcześniej jesienią tego roku. Dokładna data nie jest znana. Ostatnio dowiedzieliśmy się za to, jak mocnych pecetów będzie ona wymagała. Szczegóły znajdziecie w tym miejscu.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Empire of Sin
  2. Oficjalna strona internetowa studia Romero Games
Centrum Nintendo Switch - Wszystko o konsoli i jej grach
Empire of Sin

Empire of Sin