Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 22 listopada 2021, 15:22

autor: hexx0

Nowości na forum GRYOnline.pl oraz opcja zmiany oceny w encyklopedii

W naszym serwisie pojawiły się nowe funkcje. Od teraz w postach można umieszczać gify i linki do YouTube z sygnaturą czasową. Ponadto użytkownicy Premium oraz VIP mogą zmienić swoje oceny gier w encyklopedii.

Serwis GRYOnline.pl nieustannie się rozwija – jednym z jego istotnych elementów jest zaś forum dyskusyjne, które w dniu dzisiejszym doczekało się kilku nowych funkcji. Przeczytacie o nich w dalszej części tej wiadomości. Mamy nadzieję, że umilą Wam one korzystanie z portalu. Koniecznie dajcie znać, co o nich sądzicie.

Nowości dla wszystkich użytkowników

Nowości na forum GRYOnline.pl oraz opcja zmiany oceny w encyklopedii - ilustracja #1
Przykładowy link z sygnaturą czasową.

Od dziś w postach możecie umieszczać gify (do pięciu dziennie – jeden wpis może zawierać jeden gif bądź jeden obrazek), a także dodawać linki opatrzone sygnaturą czasową do materiałów wideo pochodzących z serwisu YouTube. Ponadto na górze każdej strony danego wątku widnieje teraz link do wiadomości bądź artykułu, którego on dotyczy (wcześniej stosowny przycisk był widoczny tylko na pierwszej stronie). Niektórzy z pewnością ucieszą się też na wieść o tym, że teraz ignorując wybraną osobę, nie będzie się widziało nie tylko jej postów, ale również zakładanych przez nią wątków. Funkcja ta nie zadziała jednak w komentarzach do publikowanych przez nas treści, a jedynie w wątkach na forum.

Nowości dla użytkowników Premium i VIP

Nowości na forum GRYOnline.pl oraz opcja zmiany oceny w encyklopedii - ilustracja #2
Tutaj zmienisz swoją ocenę.

Użytkownicy Premium i VIP są teraz w stanie zmienić wystawioną ocenę danej gry znajdującej się w Encyklopedii GRYOnline.pl (stosowny przycisk znajdziecie obok swojej noty – patrz screen powyżej). Jeśli więc wróciliście po latach do jakiegoś tytułu, który kiedyś zrecenzowaliście, możecie zaktualizować swoją opinię. Co więcej, osoby z tej kategorii mają możliwość korzystania z nowych emotikon – zarówno na forum, jak i w komentarzach.

Nowości dla użytkowników VIP

Nowości na forum GRYOnline.pl oraz opcja zmiany oceny w encyklopedii - ilustracja #3
Nowe (i stare) emotikony w pełnej okazałości. Pod nimi znajdziecie przycisk do dodawania gifów i "ptaszka" do zaznaczenia, który wyróżni dany post.

Osoby posiadające status VIP mogą od dziś wyróżniać posty. Wygląda to tak jak wiadomość T_Bone’a na powyższym obrazku. Co ciekawe, oznaczone w ten sposób wpisy nie staną się „zwykłe”, gdy wygaśnie abonament danej osoby. Jedynym sposobem na wycofanie wyróżnienia jest jego ręczne usunięcie. Ponadto w ustawieniach forum da się teraz wybrać dedykowaną plakietkę VIP – będzie się ona pojawiała przy Waszych wpisach, lecz zniknie z chwilą wygaśnięcia abonamentu. Podobnie rzecz się ma z nowymi, animowanymi awatarami dostępnymi dla użytkowników VIP.

Jeśli macie jakieś uwagi lub pytania do wprowadzonych nowości, możecie je zgłosić tutaj.