Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 czerwca 2015, 20:51

autor: Pirlond

Nowe sterowniki Nvidii dostosowane do Batman: Arkham Knight

Jutro na rynku zadebiutuje Batman: Arkham Knight – kolejna odsłona cyklu z Mrocznym Rycerzem od studia Rocksteady. W związku z tym firma Nvidia opublikowała nowe sterowniki do kart GeForce, które zoptymalizowane zostały pod kątem wspomnianej produkcji.

Choć premiera Batman: Arkham Knight odbędzie się dopiero jutro, posiadacze komputerów osobistych już teraz mogą przygotować swoje maszyny do kolejnej wizyty w ponurym Gotham, gdzie zmierzą się między innymi ze Strachem na Wróble. Przynajmniej ci, których blaszaki oparte są na kartach graficznych z rodziny GeForce. A to dlatego, że firma Nvidia opublikowała nowe sterowniki dla swoich podzespołów, które oznaczone są numerkiem 353.30. Zawierają one opcje, które są związane są przede wszystkim z najnowszą produkcją deweloperów ze studia Rocksteady. Przedstawiciele „Zielonych” obiecują, że po instalacji programu właściciele pecetów będą mogli osiągnąć „najlepsze możliwe doznania” wcielając się w Mrocznego Rycerza stawiającego czoła różnym bandytom.

Nowe sterowniki działają z wszystkimi modelami GeForce’ów nie starszymi niż karty z serii 400. Można je pobrać z oficjalnej strony internetowej firmy Nvidia, a same pliki ważą 227 MB. Warto zaznaczyć, że program kompatybilny jest także z Windowsem 10, a więc kolejnym systemem operacyjnym koncernu Microsoft.