Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 25 listopada 2021, 13:44

autor: Entelarmer

Nowe sceny z Matrix: Zmartwychwstania; fani spekulują na temat Trinity

Nowy teaser filmu Matrix: Zmartwychwstania zdaje się zdradzać znacznie więcej, niż można by oczekiwać po telewizyjnej reklamie.

Mieliśmy juz okazję zobaczyć pierwszy zwiastun filmu Matrix: Zmartwychwstania. Jeśli to dla Was za mało, by wypełnić czas pozostały do premiery, japoński oddział Warner Bros. udostępnił telewizyjny spot reklamowy z niepokazywanymi wcześniej scenami.

UWAGA: materiał oraz dalsza część tekstu mogą zdradzać informacje na temat fabuły Matrix: Resurrections. Czytacie i oglądacie na własną odpowiedzialność!

Materiał nie należy do najdłuższych, ale nie znaczy to, że nie zdradza ciekawych informacji. Już na wstępie Trinity (Carrie-Anne Moss) wita Neo (ponownie granego przez Keanu Reevesa) w „prawdziwym świecie”, choć – nie zdradzając zbyt wiele – można mieć wątpliwości co do nomen omen prawdziwość tych słów. Japoński lektor pyta zresztą: „czy nie chcesz poznać, co kryje się poza prawdą?” (via Reddit).

Rzecz jasna fani z miejsca wzięli się za analizę pokazanych scen. Jest więc szansa, że nowy filmik dostarczył im wystarczająco dużo materiału do spekulacji, przynajmniej na jakiś czas. Matrix: Zmartwychwstania zobaczymy w kinach oraz na HBO Max 22 grudnia.