Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 20 kwietnia 2018, 10:56

autor: Czarny Wilk

Nowe informacje o fabule Ant-Man and the Wasp

Marvel powoli zaczyna skupiać się na promocji swojego kolejnego filmu, który pojawi się w kinach jakiś czas po premierze Avengers: Infinity War. Poznaliśmy nowe informacje o Ant-Man and the Wasp oraz doczekaliśmy się niepublikowanych wcześniej materiałów promocyjnych.

Oczy i umysły fanów komiksów superbohaterów aktualnie skupione są na Avengers: Infinity War, debiutującej w przyszłym tygodniu superprodukcji, w której na ekranie spotkają się herosi wszystkich dotychczasowych filmów wchodzących w skład Kinowego Uniwersum Marvela. Warto pamiętać, że nie jest to jedyna produkcja oparta na komiksach Domu Pomysłów, która zadebiutuje w tym roku. W wakacje obejrzymy Ant-Man and the Wasp, kontynuację pozytywnie przyjętego filmu z 2015. Poznaliśmy nowe informacje o fabule produkcji.

W drugim filmie główny bohater otrzyma partnerkę. - Nowe informacje o fabule Ant-Man and the Wasp - wiadomość - 2018-04-20
W drugim filmie główny bohater otrzyma partnerkę.

Artykuł opublikowany w serwisie Entertainment Weekly potwierdza wcześniejsze domysły, jakoby istotnym punktem fabuły filmu miały być poszukiwania Janet van Dyne, matki Hope oraz żony Hanka Pyma, której los pozostawał nieznany od dekad. Kobieta podczas jednej z operacji dla SHIELD utknęła w wymiarze kwantowym, z którego wydawało się, że nie da się wydostać. Działania Ant-Mana w poprzednim filmie udowodniły, że nie jest to prawdą, co dało nadzieję na uratowanie dawno zaginionej postaci.

W Janet wcieli się Michelle Pfeiffer, dla której będzie to pierwszy występ w filmie superbohaterskim od czasu Powrotu Batmana z 1992 roku. Główną antagonistką obrazu będzie grana przez Hannę John-Kamen (Ready Player One) Ghost, specjalistka od infiltracji obdarzona mocą przenikania przez różne obiekty. Co ciekawe, komiksowy pierwowzór tej postaci nie był kobietą, a mężczyzną. W filmie zobaczymy także Lawrence’a Fishburne’a grającego przyjaciela Hanka Pyma, Billa Fostera. Oprócz tego powróci również obsada poprzedniego filmu – Paul Rudd, Evangeline Lilly i Michael Douglas.

Entertainment Weekly opublikowało również dwa nowe zdjęcia promujące Ant-Man and the Wasp. Pierwsze możecie podziwiać na początku wiadomości, kolejne prezentujemy poniżej. Film w amerykańskich kinach zadebiutuje 6 lipca 2018 roku. Polacy będą musieli na niego poczekać miesiąc dłużej, do 3 sierpnia.

Nowe informacje o fabule Ant-Man and the Wasp - ilustracja #2
  1. Oficjalna strona Marvela
  2. Pierwszy zwiastun Ant-Man and the Wasp