Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release CDP.pl Press Release 17 lipca 2013, 09:57

Nowa aktualizacja do Guild Wars 2 - Cutthroat Politics 23 lipca

Dzięki najnowszej, darmowej aktualizacji gry, zatytułowanej „Cutthroat Politics”, gracze otrzymają możliwość wzięcia udziału w pierwszym w jej dziejach demokratycznym głosowaniu, którego wynik zadecyduje o przyszłości krainy Tyria.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Polityka wkracza do świata Guild Wars 2! Dzięki najnowszej, darmowej aktualizacji gry, zatytułowanej „Cutthroat Politics”, gracze otrzymają możliwość wzięcia udziału w pierwszym w jej dziejach demokratycznym głosowaniu, którego wynik zadecyduje o przyszłości krainy Tyria. Aktualizacja ta będzie dostępna od 23 lipca!

Opowiedz się po stronie wojennego bohatera imieniem Ellen Kiel lub prominentnego kupca Evona Gnashblade’a. Pamiętaj, że każdy głos jest na wagę złota, a od podjętej przez Ciebie decyzji zależy m.in. los lukratywnego kontraktu z handlarzami z Zephyr Sanctum.

Udostępnienie aktualizacji „Cutthroat Politics” jest częścią ogłoszonej oficjalnie przez firmę ArenaNet strategii wspierania społeczności Guild Wars 2, polegającej na regularnej publikacji kolejnych, darmowych rozszerzeń gry. Gracze Guild Wars 2 mogą spodziewać się kolejnych aktualizacji co 14 dni.

„Cutthroat Politics” przynosi ze sobą również nowe eventy, nagrody oraz dodatki.

Więcej informacji na temat aktualizacji znaleźć można pod adresem: https://www.guildwars2.com/releases/.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Guild Wars 2

Guild Wars 2