Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 9 lipca 2021, 14:58

autor: Froozyy

Noc Żywych Przelewów - ogłaszamy zwycięzców!

Jesteście ciekawi kto zgarnął szybki Przelew na telefon BLIK oraz który redaktor TVGRY według Was miałby największe szanse na przeżycie apokalipsy zombie?

Zakończyliśmy konkurs „Noc Żywych Przelewów”, który przygotowaliśmy dla Was we współpracy z BLIKIEM. Zabawia polegała na wysłaniu najbardziej kreatywnej odpowiedzi na pytanie „Który z redaktorów TVGRY miałby największe szanse na przeżycie apokalipsy zombie i dlaczego?”. Jak myślicie na kogo uczestnicy stawiali najczęściej?

Wybór 20 laureatów nie był dla nas prosty. Na naszą skrzynkę konkursową przesłaliście niemal 500 zgłoszeń! Dziękujemy serdecznie za wszystkie z nich. Redaktorem z TVGRY, który według Was miałby największe szanse na pokonanie hordy zombie (lub przynajmniej przetrwałby najdłużej podczas zombie apokalipsy) był… Hed!

Przypominamy, że 10 autorów najlepszych prac tekstowych zgarnęło 200 zł, a 10 wyróżnionych laureatów 50 zł. Nagrody zostały przekazane za pośrednictwem szybkiego Przelewu na telefon BLIK podczas specjalnego, zombie-streamu na kanale YouTube TVGRYplus przez jedną z naszych ocalałych z apokalipsy redaktorek.

Nie trzymając Was dłużej w niepewności, poniżej znajdziecie wyniki konkursu:

Zwycięzcy

Zwycięzcami konkursu zostają: Ralaon, Chochoł Rzecki, szyma600, biooly01, Desław, Eldrad Ulthran, Sepuleczka, Prismart, Konwers, r00t_z.

Serdecznie gratulujemy kreatywności oraz lekkiego pióra!

Wyróżnieni

Nagrody dodatkowe w konkursie otrzymują: ernikus, _TestoViron, Patuu_Art, Balostrada, Gombek77, BeastKonoha, MaVeRs, Elderman, Shiropi, DiabloManiak.

Gratulujemy również wyróżnionym. Wasze prace także nas zachwyciły!

Zapis z finałowego streamu, na którym ogłosiliśmy zwycięzców i rozdaliśmy nagrody za pomocą Przelewu na telefon BLIK możecie zobaczyć poniżej.

Dziękujemy też wszystkim za liczny udział w zabawie i zachęcamy do uczestnictwa w kolejnych konkursach. Do zobaczenia!