Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 maja 2022, 18:35

autor: Michał "Maycuzai" Zegar

Zobacz NFS Underground 2 na Unreal Engine. Wygląda tak jak w naszych głowach

W sieci pojawiło się wideo prezentujące rozgrywkę z powstającego fanowskiego remake'u gry Need for Speed: Underground 2 na silniku Unreal Engine 4. Niewykluczone, że na premierę projekt dostanie moduł multiplayer.

Youtuberzy o pseudonimach 2Unreal4Underground oraz Ivan Novozhilov od ponad pół roku wspólnie pracują nad fanowskim remakiem gry Need for Speed: Underground 2 na silniku Unreal Engine 4. Choć projekt wciąż nie jest gotowy, 2Unreal4Underground zamieścił wczoraj imponujący pokaz rozgrywki, w którym pędzi samochodem Nissan Skyline przez wypiękniałe miasto Bayview.

Kiedy projekt będzie gotowy?

Na ten moment projekt nie jest jeszcze dostępny dla szerszej publiki. 2Unreal4Underground zapowiada, że gdy prace dobiegną końca, remake zostanie wypuszczony wraz z trybem gry wieloosobowej.

Poprzedni projekt 2Unreal4Underground

Warto wspomnieć, że nie jest to pierwsze odświeżenie gry, nad którym pracuje 2Unreal4Underground. Wcześniej jego kanał nazywał się GTA SA in UE4, a youtuber zamieszczał materiały z prac nad fanowskim remasterem gry Grand Theft Auto: San Andreas (zostały one już usunięte).

Grand Theft Autorskie

Niestety, prawnicy studia Rockstar Games (twórców GTA: SA) nakazali 2Unreal4Underground zaprzestanie prac nad owym projektem za naruszenie praw autorskich. Tak oto na zgliszczach jego uprzedniego dzieła wyrósł fanowski remake Underground 2.

  1. Need for Speed: Underground 2 - poradnik do gry
  2. Need for Speed: Underground 2 - recenzja gry
  3. Need for Speed: Underground 2 – strona oficjalna