Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 października 2022, 18:23

Gameplay z NFS Unbound zobaczymy bardzo szybko; jest teaser

Na pierwszy pokaz rozgrywki z Need for Speed Unbound nie przyjdzie nam długo czekać, a twórcy szykują dla fanów „coś specjalnego”.

Źródło fot. Electronic Arts.
i

Czwartkowa zapowiedź Need for Speed Unbound potwierdziła wiele informacji, ale nie przyniosła ze sobą pokazu rozgrywki. Na szczęście firma Electronic Arts szybko nadrobi zaległości, bo już jutro zobaczymy pierwszy gameplay z nowej odsłony wyścigowego cyklu (albo przynajmniej zwiastun rozgrywki).

Co prawda we wpisie na Twitterze nie pada wzmianka o rozgrywce, lecz krótka animacja załączona do wiadomości nie pozostawia większych wątpliwości co do tematu nadchodzącego pokazu.

Gameplay z Need for Speed Unbound zostanie udostępniony jutro o godzinie 17:00 czasu polskiego. Sceny z teasera sugerują, ze zobaczymy nie tylko samo ściganie (któremu będą towarzyszyć szalone efekty wizualne). Na animacji widać też skromną próbkę opcji personalizacji – dość rzucić okiem na Nissana Silvię S14, któremu niewiele zostało z dachu.

W kolejnym wpisie na Twitterze zapowiedziano równoczesne ujawnienie „czegoś specjalnego”, jak również odpowiedzenie na pytanie często wspominane przez fanów. Możliwe więc, że otrzymamy nie tylko zwiastun rozgrywki, lecz obszerniejszą prezentację, a tym samym mnóstwo szczegółów na temat nowego Need for Speed.

Need for Speed Unbound zadebiutuje 2 grudnia. W tytuł zagramy na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S.

Jakub Błażewicz

Jakub Błażewicz

Ukończył polonistyczne studia magisterskie na Uniwersytecie Warszawskim pracą poświęconą tej właśnie tematyce. Przygodę z GRYOnline.pl rozpoczął w 2015 roku, pisząc w Newsroomie growym, a następnie również filmowym i technologicznym (nie zabrakło też udziału w Encyklopedii Gier). Grami wideo (i nie tylko wideo) zainteresowany od lat. Zaczynał od platformówek i do dziś pozostaje ich wielkim fanem (w tym metroidvanii), ale wykazuje też zainteresowanie karciankami (także papierowymi), bijatykami, soulslike’ami i w zasadzie wszystkim, co dotyczy gier jako takich. Potrafi zachwycać się pikselowymi postaciami z gier pamiętających czasy Game Boya łupanego (jeśli nie starszymi).

więcej