Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 stycznia 2018, 09:55

Need for Speed Payback otrzyma sieciowy tryb swobodnej eksploracji

Studio Ghost Games poinformowało, że gra wyścigowa Need for Speed: Payback wkrótce otrzyma sieciowy tryb swobodnej eksploracji.

Gra dostępna jest na pecety oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. - Need for Speed Payback otrzyma sieciowy tryb swobodnej eksploracji - wiadomość - 2018-01-02
Gra dostępna jest na pecety oraz konsole Xbox One i PlayStation 4.
NEED FOR SPEED PAYBACK W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: Ghost Games
  2. Wydawca: Electronic Arts
  3. Gatunek: gra wyścigowa
  4. Platformy: PC, XONE, PS4
  5. Data premiery: 10 listopada 2017 r.

Wydana w listopadzie ubiegłego roku gra wyścigowa Need for Speed Payback została przyjęta dosyć chłodno, ale autorzy nie zamierzają na razie porzucać rozwoju projektu. Na oficjalnym koncie Twitter produkcji poinformowali, że mają w planach dodanie sieciowego trybu swobodnej eksploracji, pozwalającego bez żadnych ograniczeń zwiedzać wirtualny świat w towarzystwie innych graczy.

Niestety, deweloperzy nie zdradzili innych konkretów. Nie wiemy więc dokładnie, jak ten tryb prezentować się będzie w akcji ani kiedy możemy spodziewać się jego premiery.

Przypomnijmy, że Need for Speed Payback trafiło do sprzedaży 10 listopada zeszłego roku ma PC, Xboksa One i PlayStation 4. Na wszystkich trzech platformach gra oferuje pełną lokalizację. Posiadacze konsol mają możliwość włączenia dubbingu w języku angielskim, natomiast pecetowcy mogą wybrać tylko między polskim i rosyjskim.

Produkcja nie spełniła wszystkich pokładanych w niej nadziei. Wersja na PlayStation 4 posiada średnią ocen na poziomie 60% według serwisu Metacritic. Gra bardziej przypadła do gustu naszemu redaktorowi, który wystawił jej notę 7.5/10.

Need for Speed Payback ma sporo wad, takich jak słaby scenariusz oraz kiepskie misje fabularne. Odbiorowi gry mocno zaszkodziła także obecność agresywnego systemu lootboksów, który wymuszał mocne grindowanie albo skorzystanie z mikropłatności. Autorzy złagodzili go w pierwszej aktualizacji, trzykrotnie przyspieszając tempo rozwoju poprzez rozgrywkę, ale nie udało im się do końca wymazać złego pierwszego wrażenia.

  1. Recenzja gry Need for Speed Payback – jest szybko. Czy jest wściekle?
  2. Oficjalna strona gry
  3. Need for Speed Payback – kompendium wiedzy