Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 3 grudnia 2019, 14:53

autor: aadamus

Need For Speed: Heat ze steelbookiem od 134,90 zł w RTV Euro AGD

W sklepie RTV Euro AGD w promocyjnej cenie kupimy Need For Speed: Heat ze steelbookiem w wersji na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One.

Jeśli jesteś fanem serii Need For Speed to mamy dla ciebie okazję. Najnowszą odsłonę cyklu o podtytule Heat w wydaniu ze steelbookiem kupicie w promocyjnej cenie. W sklepie RTV Euro AGD wersję na komputery osobiste kupimy za 134,90 zł. Za wydanie na konsole PlayStation 4 i Xbox One zapłacimy natomiast 169 zł.

Need For Speed: Heat to najcieplej przyjętą odsłona serii od lat. - Need For Speed: Heat ze steelbookiem od 134,90 zł w RTV Euro AGD - wiadomość - 2019-12-03
Need For Speed: Heat to najcieplej przyjętą odsłona serii od lat.

UWAGA: Promocja jest ograniczona czasowo, więc może być nieaktualna (w zależności od tego, kiedy je oglądasz). Ceny również mogą ulec zmianie – zależą od ustaleń sklepów. Przed zakupami sprawdź wszystkie szczegóły, aby uniknąć pomyłek (cenę, koszty przesyłki, sposób odbioru itp).

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.