Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 lipca 2016, 10:45

Need for Speed – 10-godzinny trial dla każdego

Electronic Arts udostępniło wersję próbną najnowszej odsłony gry wyścigowej Need for Speed. Pozwalający na dziesięciogodzinną zabawę trial można pobrać przez usługę Origin.

Jeśli jeszcze nie mieliście okazji pobujać się z ziomalami w najnowszym Need for Speedzie, zapnijcie pasy – Electronic Arts udostępniło właśnie wersję próbną swojej ostatniej gry wyścigowej. Trial dostępny jest za darmo i może pobrać go każdy zarejestrowany użytkownik Origin. Pozwala na swobodne ściganie się po ulicach Ventura Bay przez 10 godzin – bez żadnych ograniczeń dotyczących treści. Oznacza to, że przetestować możecie wszystkie dostępne tryby, nie martwiąc się o natrafienie na niewidzialne ściany czy zablokowane części miasta. Ponadto 10 godzin przeznaczone na zabawę odliczane będzie od Waszego konta tylko podczas rzeczywistej rozgrywki – nie od momentu pierwszego uruchomienia wersji próbnej.

Wjechać do Ventura Bay może teraz każdy pecetowiec. - Need for Speed – 10-godzinny trial dla każdego - wiadomość - 2016-07-07
Wjechać do Ventura Bay może teraz każdy pecetowiec.

Dodać należy, że NFS – w tym również wspomniana wersja testowa – wymaga stałego połączenia z internetem. Wcześniej z triala skorzystać mogli wyłącznie subskrybenci usługi EA Access, dostępnej na Xboksie One, i subskrybenci Origin Access na PC. Oddanie wersji próbnej w ręce posiadaczy pecetów ma im ułatwić podjęcie decyzji dotyczącej zakupu najnowszego Need for Speeda. Gra zebrała w prasie mieszane oceny, uzyskując średnią 68/100 punktów w serwisie Metacritic. W naszej recenzji DM przyznał jej notę 7/10, chwaląc produkcję za mechanikę i oprawę audiowizualną, a karcąc ją za mierną warstwę fabularną i małą różnorodność wyścigów. Premiera tytułu na pecetach nastąpiła 17 marca tego roku.