Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 czerwca 2015, 11:22

autor: Entelarmer

NBA Live 16 ogłoszone. Znamy gwiazdę z okładki

Firma EA Sports zapowiedziała NBA Live 16, przy okazji ujawniając okładkę z Russelem Westbrookiem z drużyny Oklahoma City Thunder. Szczegółowe informacje dotyczące rozgrywki zostaną ujawnione 15 czerwca w trakcie targów E3.

Firma EA Sports potwierdziła wydanie NBA Live 16 i zaprezentowała okładkę tegorocznej edycji swojej koszykarskiej serii. Tym razem grę reklamuje Russell Westbrook z drużyny Oklahoma City Thunder, czyli tegoroczny najlepszy strzelec sezonu zasadniczego. Anthony Stevenson z EA Sports stwierdził, że „Russel w trakcie każdego meczu gra jakby chciał cos udowodnić. Nasz zespół pracuje nad NBA Live w taki sam sposób, dlatego jesteśmy podekscytowani zaangażowaniem go jako ambasadora naszej gry”. Okładkę możecie zobaczyć poniżej.

Okładka NBA Live 16 (wydanie na XONE). - NBA Live 16 ogłoszone. Znamy gwiazdę z okładki - wiadomość - 2015-06-10
Okładka NBA Live 16 (wydanie na XONE).

Jeśli chodzi o inne informacje, tych jak dotąd… brak. EA Sports nie podało żadnych konkretów odnośnie kolejnej edycji NBA Live. Nie znamy nawet daty premiery wydania na konsole Xbox One oraz PlayStation 4 (tytuł ponownie nie ukaże się na PC), można więc jedynie zgadywać, że premiera odbędzie się po wydaniu konkurencyjnego NBA 2K16, co według wydawcy – firmy 2K Games – ma nastąpić 29 września 2015 roku. Szczegóły dotyczące rozgrywki mają zostać ujawnione na konferencji prasowej EA na targach E3, która odbędzie się w poniedziałek 15 września. W trakcie imprezy będzie też można przetestować obecną wersję produkcji.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

NBA LIVE 16

NBA LIVE 16