Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 czerwca 2013, 20:05

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

NASCAR The Game: 2013 zapowiedziane. Gra ukaże się latem na Steamie

Fani sportów motoryzacyjnych, zwłaszcza serii wyścigów prowadzonych przez organizację NASCAR, powinni być wniebowzięci, gdyż właśnie zapowiedziano grę NASCAR The Game: 2013. Tytuł ukaże się latem bieżącego roku na Steamie, ale już teraz można go zobaczyć na pierwszych screenach.

Firma Eutechnyx zapowiedziała grę NASCAR The Game: 2013, która ukaże się latem bieżącego roku na Steamie. Przy okazji ujawniono trochę informacji na jej temat, a także opublikowano pierwsze screeny.

NASCAR The Game: 2013 ukaże się latem.

Jak to zwykle bywa w przypadku gier wyścigowych, w trybie fabularnym wcielimy się w młodego zawodnika, który dopiero rozpoczyna swoją karierę sportową, a naszym zadaniem będzie zostać najlepszym kierowcą. Tytuł posiadać ma aktualną listę zawodników i drużyn z sezonu 2013, a dane telemetryczne, które posłużyły do dokładnego odzwierciedlenia tego sportu, pochodzą z sezonów 2011, 2012 i 2013.

W grze będzie można zasiąść za sterami pojazdów Gen 6, których wygląd dodatkowo można modyfikować, używając dostępnych narzędzi. Twórcy umożliwią malowanie samochodów, by później chwalić się swoimi dziełami na torze. Obiecano także świetną oprawę graficzną i stawiającą wyzwanie sztuczną inteligencję. Więcej informacji zostanie ujawnionych w najbliższym czasie.

NASCAR The Game: 2013 zapowiedziane. Gra ukaże się latem na Steamie - ilustracja #3NASCAR (National Association for Stock Car Auto Racing) to organizacja sportów motoryzacyjnych działająca w Stanach Zjednoczonych, która zajmuje się prowadzeniem różnych serii wyścigów. Do najbardziej znanych i przyciągających tłumy amerykanów należą: Sprint Cup Series, Nationwide Series i Camping World Truck Series.

NASCAR The Game: 2013 dostępne będzie wyłącznie na komputerach PC.