Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 grudnia 2014, 08:42

autor: Góral

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4 ukaże się na PS4, XOne i PC

Firma Bandai Namco zdradziła kolejne szczegóły dotyczące zapowiedzianej ostatnio gry Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4. Najważniejszy jest fakt, że potwierdzono obecność produkcji nie tylko na PlayStation 4, ale także na Xboksie One i komputerach PC (Steam).

W Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4 nie zabraknie efektownych walk. - Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4 ukaże się na PS4, XOne i PC - wiadomość - 2014-12-15
W Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4 nie zabraknie efektownych walk.
Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4 w skrócie:
  • Gatunek: bijatyka
  • Deweloper: CyberConnect2
  • Wydawca: Bandai Namco
  • Platformy sprzętowe: PlayStation 4, Xbox One, PC (Steam)
  • Data premiery: 2015 rok

Kilka dni temu firma Bandai Namco zapowiedziała w magazynie Weekly Shonen Jump grę Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4 na konsolę PlayStation 4. Nie musieliśmy długo czekać na nowe informacje, gdyż wydawca ujawnił na swojej stronie internetowej kilka nowych rzeczy, w tym kolejne platformy docelowe – Xboksa One i komputery PC (Steam). Poznaliśmy także dewelopera produkcji, którym, zgodnie z przypuszczeniami, okazała się ekipa CyberConnect2 od lat produkująca gry z Naruto. Oprócz tego w komunikacie napisano, że oprawa graficzna „wykroczy poza jakość anime”, będziemy mogli się bawić w multiplayerze 1 na 1 (offline i online), a poza tym tytuł dołączy do Storm League.

Obecnie to wszystko, co wiemy. Wygląda więc na to, że otrzymamy po prostu kolejną odsłonę popularnej serii bijatyki, tylko z ulepszoną oprawą graficzną. Według Herve Hoerdta, wiceprezesa ds. zarządzania markami w Bandai Namco Games Europe, będzie to „ostateczna realizacja serii”.

Przy okazji opublikowano także dwa screeny oraz szkice głównych bohaterów mangi / anime – Naruto i Sasuke, które oczywiście załączamy do niniejszej informacji. Premiera Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4 odbędzie się w przyszłym roku.

Seria gier wideo Naruto opiera się na mandze / anime opowiadającej o przygodach tytułowego bohatera, którego marzeniem jest zostanie Hokage, czyli przywódcą rodzinnej wioski. Manga stworzona przez Masashiego Kishimoto ukazywała się od 1997 roku i zakończyła się w listopadzie bieżącego roku. Według danych z Wikipedii jest to trzecia najpopularniejsza seria w historii (ponad 200 mln sprzedanych egzemplarzy), zaraz za One Piece i Dragon Ball.

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4 – Naruto.
Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4 – Naruto.
Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4 – Sasuke.
Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4 – Sasuke.