Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 czerwca 2021, 19:27

autor: Szarmancki

Postacie graczy z Naraka: Bladepoint mogą wypalić oczy

Zorganizowany przez 24 Entertainment - deweloperów Naraka: Bladepoint - konkurs na najlepszą „waifu” w ich nadchodzącej grze przyniósł dość ciekawe, mniej lub bardziej spodziewane, efekty. Zobacz niektóre z prac uczestników.

Dwa dni temu zespół Naraka: Bladepoint ze studia 24 Entertainment zamieścił w serwisie Reddit post dotyczący konkursu, w którym można wygrać klucz do edycji standardowej tejże produkcji. Twórcy wykorzystują zawody do promocji ich zaawansowanego kreatora postaci i to właśnie wokół niego obraca się cała rywalizacja. Zabawa rozpoczęła się 16 czerwca o godzinie 19:00, natomiast zakończy się 22 czerwca o tej samej porze. Zasady są dość proste - wystarczy pobrać demo gry ze Steama oraz stworzyć w niej swoją wymarzoną, cyfrową... żonę - a na koniec przesłać oznaczony tagiem „waifu” zrzut ekranu swojego dzieła na wyżej wymienione forum.

Waifu - termin określa fikcyjną postać, zwykle pochodzącą z anime lub pokrewnych mediów, do której ktoś (zazwyczaj mężczyzna) żywi głębokie, czasem nawet romantyczne uczucie - dictionary.com.

Tak, dobrze przeczytaliście. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest stworzenie w kreatorze Waszej idealnej waifu i choć niektórzy z uczestników wzięli sobie to zadanie do serca i wśród prac możemy znaleźć kilka perełek, tak pojawiły się też swego rodzaju artystyczne „arcydzieła”, które mogą pozbawić widza wzroku, a przynajmniej chęci do dalszego przeglądania. Jeśli jesteście ciekawi, jak wygląda moduł tworzenia postaci, możecie go znaleźć w powyższym filmie. Tymczasem poniżej zobaczycie kilka wybranych przez nas zgłoszeń konkursowych:

Postacie graczy z Naraka: Bladepoint mogą wypalić oczy - ilustracja #1
Czy ktoś wołał „He He”? Źródło: https://www.reddit.com/r/NarakaBladePoint/comments/o1xceo/he_sing_he_dance_but_most_importantly_he_he/
Postacie graczy z Naraka: Bladepoint mogą wypalić oczy - ilustracja #2
Podobno świetnie gra na klarnecie. Źródło: https://www.reddit.com/r/NarakaBladePoint/comments/o29wwy/handsome_squidward_this_took_a_lot_longer_than_i/
Postacie graczy z Naraka: Bladepoint mogą wypalić oczy - ilustracja #3
Wymarzona, bagienna żonka Fiona? Źródło: https://www.reddit.com/r/NarakaBladePoint/comments/o28nay/my_swamp_waifu/
Postacie graczy z Naraka: Bladepoint mogą wypalić oczy - ilustracja #4
„Feels good man”? Źródło: https://www.reddit.com/r/NarakaBladePoint/comments/o2bS0h/feelsgoodmanjpg_pepe_the_frog_attempt/

Natomiast po tych dość kreatywnych obrazach wypada nacieszyć wzrok czymś zupełnie z innej beczki, zrobionym raczej na poważnie i całkiem atrakcyjnym wizualnie:

Postacie graczy z Naraka: Bladepoint mogą wypalić oczy - ilustracja #5
Życzymy wszystkim biorącym udział w konkursie powodzenia! Źródło: https://www.reddit.com/r/NarakaBladePoint/comments/o2cbcl/they_have_elves/

Pełna wersja gry Naraka: Bladepoint będzie dostępna na komputerach osobistych wraz z dniem 12 sierpnia 2021 roku na platformie Steam.