Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 grudnia 2016, 09:20

autor: luckie

Najpopularniejsze zwiastuny na GRYOnline.pl w 2016 roku

Gracze kochają zwiastuny swoich ulubionych produkcji. Które z nich robiły w tym roku największą furorę w serwisie GRYOnline.pl?

Zwiastuny rozpalają wyobraźnię i angażują emocje – nic dziwnego, że nieraz wypatrujemy trailerów zapowiadających wyczekiwaną grę lub film z nie mniejszą ekscytacją niż samej premiery. Przypomnijmy sobie wspólnie 10 najpopularniejszych trailerów 2016 roku w serwisie GRY-Online.pl.

Choć efekt końcowy rozczarowuje, filmowy Assassin's Creed miał ciekawe zwiastuny. - Najpopularniejsze zwiastuny na GRYOnline.pl w 2016 roku - wiadomość - 2016-12-29
Choć efekt końcowy rozczarowuje, filmowy Assassin's Creed miał ciekawe zwiastuny.

W tym roku najpopularniejszym zwiastunem był ten, zapowiadający kinową adaptację serii Assassin’s Creed, flagowej marki firmy Ubisoft o niekończących się zmaganiach Bractwa Asasynów z Zakonem Templariuszy. Choć efekt finalny nie spotkał się z aplauzem krytyków, to przez długi czas wydawało się, że będzie to naprawdę ciekawa produkcja. No cóż, to kolejna lekcja (ileż już ich było…), że nie wszystko, co ma ładne zwiastuny, musi być faktycznie dobre. Na liście pojawiają się też dwa filmy z gry Need for Speed i tyleż z Mafii III. Zobaczcie, jakie jeszcze zwiastuny robiły furorę na GOL-u.

1. Assassin's Creed - trailer filmu #1

2. Need for Speed - zwiastun wersji PC

3. Battlefield 1 - trailer #1

4. Need for Speed - personalizacja samochodów

5. Mafia III - zwiastun Droga bez powrotu (PL)

6. Kozacy 3 - Prusy w odwrocie

7. Uncharted 4: Kres Złodzieja - zwiastun fabularny (PL)

8. Far Cry Primal - Król Epoki Kamienia (PL)

9. Rise of the Tomb Raider: 20. Rocznica Serii - zwiastun wersji PC

10. Mafia III - Vito Scaletta - Tradycjonalista (PL)

Oprócz zwiastunów gier, chętnie śledzicie nasze autorskie materiały publikowane w serwisie tvgry.pl, poświęcone tematyce okołogrowej. Które z nich były przez Was najlepiej oceniane w mijającym roku? O tym więcej jutro.