Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Gameforge Press Release 21 grudnia 2012, 12:45

Najnowsza aktualizacja wprowadza do Elsword nową klasę i rozpoczyna świąteczno-noworoczne eventy

Już wkrótce, w nadchodzących aktualizacjach pojawią się nowe klasy dla pozostałych postaci: Reny, Aishy, Ravena, Chunga oraz Eve.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Z okazji drugiej rocznicy gry Elsword, firma Gameforge wprowadza w jej europejskiej wersji nową klasę dla postaci tytułowego bohatera - w najbliższych miesiącach pojawi się ich jeszcze więcej. Gameforge informuje również, że rozpoczął się świąteczny event z atrakcyjnymi nagrodami dla wszystkich graczy.

Najnowsza aktualizac​ja wprowadza do Elsword nową klasę i rozpoczyna świąteczno​-noworoczn​e eventy - ilustracja #1

Rycerz Cornwell – dwa miecze, alleluja i do przodu!

Podczas swoich przygód, Elsword zdobywa magiczny przedmiot, który obdarza go nową siłą. Dzięki kamieniowi Cornwella jest on w stanie zmaterializować miecz, który w walce z potężnymi potworami uratuje go z niejednej opresji. Dodatkowo, od 15 poziomu gracz uzyskuje też możliwość walki aż dwiema broniami. Dzięki nowym, potężnym umiejętnościom, jakie daje ten przedmiot, Elsword z łatwością stawi czoła nie tylko potworom, ale również i innym graczom.

Technika "Gradu Mieczy" sprawia, że z nieba spadają miecze, co ułatwi wysyłanie wrogów w zaświaty. Dzięki udoskonalonemu kontratakowi jeszcze łatwiej zadać śmiertelny cios swoim rywalom. Dodano również możliwość blokowania ataku równocześnie dwoma mieczami i błyskawicznego kontrataku.

Już wkrótce, w nadchodzących aktualizacjach pojawią się nowe klasy dla pozostałych postaci: Reny, Aishy, Ravena, Chunga oraz Eve. Z tej okazji odbędzie się wiele eventów, w których wszyscy poszukiwacze przygód będą mogli zdobyć przydatne przedmioty.

Świąteczna impreza na Elios

Podczas Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku na Elios odbędą się eventy, w których gracze otrzymają atrakcyjne i unikalne prezenty. Dostępne będą również stroje na imprezy świąteczne, np. czapki Mikołaja, czy zwierzaki: Choinkowy Rycerzyk oraz Drewniany Rycerzyk.

O Elsword

Ta gra MMO jest jedyną w swoim rodzaju mieszanką gatunku side scroll 2D i rpg w stylu anime, co gwarantuje bardzo dynamiczną lecz zarazem ambitną rozgrywkę. Epicka historia rozgrywa się wokół tajemniczego kamienia EL, któremu kontynent Elios zawdzięcza swoją życiodajną energię. Kamień ten jest strzeżony przez ośmiu mistrzów, a niektóre stworzenia, jak np. roboidalne nazoidy, czerpią z niego swoją całą moc. Gdy pewnego dnia doszło do eksplozji kamienia, jego odłamki zostały rozsiane po całym kontynencie. Zadaniem gracza jest zespolenie na nowo wszystkich fragmenty tego życiodajnego kamienia, a tym samym uratowanie wszelkiego bytu na Elios. Czeka na niego 35 fantastycznych instancji, pełnych akcji, magii i zapierających dech w piersi przygód. Elsword dostępny jest dla graczy w Polsce, Niemczech, Francji, Włoszech i Hiszpanii.