Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 sierpnia 2012, 11:10

Najlepsze cosplaye - potwory z Silent Hill

Bohaterami ostatniego w tym tygodniu cosplaya jest są trzy monstra z serii Silent Hill. Za maszkary przebrali się członkowie grupy Shinka Studios.

Najlepsze cosplaye - potwory z Silent Hill - ilustracja #1
Źródło: Shinka Studios

W ostatnim w tym tygodniu odcinku naszej serii cosplayowej zarządzamy krótki odpoczynek od zdjęć pięknych pań i zamiast tego proponujemy koszmarne potwory z serii Silent Hill w wykonaniu grupy Shinka Studios . Zaprezentowane monstra to Lurker z Silent Hill: Homecoming, Mandarin z Silent Hill 2 oraz Armless z filmowej adaptacji cyklu.

Dla porównania przypomnijmy jak Lurker prezentował się w grze:

Najlepsze cosplaye - potwory z Silent Hill - ilustracja #2

Najlepsze cosplaye - potwory z Silent Hill - ilustracja #3 Silent Hill to jedna z najpopularniejszych serii interaktywnych horrorów. Ojcem marki jest Keiichiro Toyama, ale opuścił on szeregi firmy Konami wkrótce po zakończeniu prac nad pierwszą częścią. Japoński wydawca kontynuował jednak tworzenie kolejnych odsłon. W ostatnich latach produkcja gier z cyklu powierzana była głównie zespołom spoza Kraju Kwitnącej Wiśni - Silent Hill: Homecoming opracowało amerykańskie Double Helix Games, podczas gdy za tegoroczne Silent Hill: Downpour odpowiada Vatra Games.

Sześć lat temu na ekrany kin trafiła filmowa adaptacja serii, a premiera drugiego filmu, czyli Silent Hill: Revelation 3D, nastąpi w październiku tego roku.

TWOIM ZDANIEM

Jak oceniasz cosplay z Silent Hill?

Wow, naprawdę coś innego, wszystkie rządzą!
91,4%
Wszystkie potwory są słabe.
4,5%
Lurker zrobił na mnie największe wrażenie.
3,2%
Mandarin mógłby mnie przestraszyć.
0,6%
Armless jest naprawdę pokręcony.
0,4%
Zobacz inne ankiety