Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 grudnia 2014, 09:35

autor: luckie

Najchętniej kupowane gry w 2014 roku

Są takie gry, które zmuszają nas do sięgnięcia po portfele. Sprawdźcie, jakie tytuły najbardziej zachęcały Was w 2014 roku do odwiedzenia polskich sklepów z grami za pośrednictwem naszej porównywarki cenowej.

Mimo kontrowersji, gry z serii Assassin's Creed robią furorę również w Polsce - Najbardziej pożądane tytuły na gry-online.pl w 2014 roku - wiadomość - 2014-12-27
Mimo kontrowersji, gry z serii Assassin's Creed robią furorę również w Polsce

Chyba każdy gracz miewa chwile, gdy po przeczytaniu/obejrzeniu zapowiedzi ulubionego tytułu krzyczy w duchu: „Zamknij się i bierz mój hajs!”. Zanim jednak decydowaliście się na zakup danej gry przed lub po premierze, niejednokrotnie korzystaliście z podpowiedzi na gry-online.pl, związanej rzecz jasna z najbardziej korzystną ceną zakupu. Zobaczmy zatem, jakie gry kupowaliście z pomocą naszej porównywarki cenowej w 2014 roku.

Jak widać, popularność poszczególnych gier w dużym stopniu przekłada się na ich sprzedaż, choć nie we wszystkich przypadkach. Trzy pierwsze pozycje są jak najbardziej zrozumiałe. Warto też zauważyć, że mimo kontrowersji wokół cyklu Assassin’s Creed, to aż trzy gry z tej serii znalazły się wśród produkcji, które najczęściej pobudzały Was do wizyty w sklepie. Co ciekawe jednak, w dzisiejszym zestawieniu zabrakło jednego z najnowszych hitów firmy Ubisoft i zarazem drugiej najpopularniejszej premiery 2014 roku na gry-online.pl – Far Cry 4.

Top 20 najbardziej pożądanych gier w 2014 roku

1.

Grand Theft Auto V

2.

Watch_Dogs

3.

The Witcher 3: Wild Hunt

4.

Assassin's Creed IV: Black Flag

5.

Divinity: Original Sin

6.

FIFA 14

7.

Farming Simulator 15

8.

Battlefield 4

9.

Assassin's Creed: Unity

10.

Euro Truck Simulator 2

11.

The Elder Scrolls V: Skyrim

12.

FIFA 15

13.

The Witcher 2: Assassins of Kings

14.

Dragon Age: Inquisition

15.

Diablo III: Reaper of Souls

16.

The Sims 4

17.

SimCity

18.

Total War: Rome II

19.

Farming Simulator 2013

20.

Assassin's Creed III

Oczywiście granie to nie jedyny czas, jaki poświęcamy ulubionym produkcjom. Jutro skupimy się na materiałach wideo o grach opublikowanych w serwisie tvgry.pl.