Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość poradniki 17 marca 2023, 21:55

Nagrody za udział w becie Diablo 4

Biorąc udział w becie Diablo 4 możecie odblokować różne nagrody. Tutaj dowiecie się, jak je zdobyć.

Źródło fot. Blizzard
i

Dziś wystartowała beta Diablo 4. Osoby, które otrzymały „wejściówkę”, mogą już testować najnowszą odsłonę popularnego cyklu od Blizzarda (o ile nie zderzą się z różnymi problemami). Jednocześnie mogą odebrać specjalne nagrody. Stąd dowiecie się, co dokładnie trzeba zrobić, by je zdobyć.

Diablo 4 beta – dostępne nagrody

Za uczestnictwo w becie Diablo 4 możemy otrzymać trzy nagrody. Nie są one jednak dostępne dla każdego. Należy bowiem wykonać określone czynności, aby je otrzymać:

  1. Initial Casualty Title – należy dotrzeć do Kyovashad dowolną postacią;
  2. Early Voyager Title – odblokowywany, gdy postać osiągnie poziom 20.;
  3. Beta Wolf Pack Cosmetic Item – odblokowywany, gdy postać osiągnie poziom 20.

W przypadku dwóch, które odblokowywane są za rozwój bohaterów, wymogi są dość wysokie. Maksymalny poziom, jakie da się zdobyć w becie, wynosi bowiem 25.

Diablo 4 beta – czas trwania

Wspomniane powyżej nagrody można odblokować, tylko biorąc udział w beta testach Diablo 4. Odbywają się one w następujących turach:

  1. wczesny dostęp: od 17 marca (od 16:00 GMT) do 20 marca (godz. 20:00 GMT);
  2. otwarte testy: od 24 marca (godz. 16:00 GMT) do 27 marca (godz. 20:00 GMT).

Jeśli więc nie uda Wam się odebrać nagród w tych terminach, to nie będziecie ich w stanie zdobyć już nigdy później. Dlatego też, jeśli Wam na nich zależy, musicie się spieszyć.

Agnieszka Adamus

Agnieszka Adamus

Z GRYOnline.pl związana od 2017 roku. Zaczynała od poradników, a teraz tworzy głównie dla newsroomu, encyklopedii i promocji. Samozwańcza specjalistka od darmówek. Uwielbia strategie, symulatory, RPG-i i horrory. Ma też słabość do tytułów sieciowych. Spędziła nieprzyzwoicie dużo godzin w Dead by Daylight i Rainbow Six: Siege. Oprócz tego lubi oglądać filmy grozy (im gorsze, tym lepiej) i słuchać muzyki. Największą pasją darzy jednak pociągi. Na papierze fizyk medyczny. W rzeczywistości jednak humanista, który od dzieciństwa uwielbia gry.

więcej