Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 17 marca 2023, 23:08

Sprzęt i akcesoria w świątecznych przecenach Media Expert

Ruszyła świąteczna wyprzedaż w Media Expert. W niższych cenach zakupicie między innymi słuchawki oraz głośniki.

Źródło fot. Philips
i

W Media Expert trwa świąteczna promocja. W jej ramach możecie w niższej cenie zakupić szereg sprzętów – w tym słuchawki oraz głośniki.

Przeceny na święta w Media Expert

Porównaliśmy oferty poniżej przedstawionych produktów i według naszej wiedzy są to w chwili pisania tekstu najbardziej korzystne ceny. Pamiętajcie również, że najniższa kwota z ostatnich 30 dni uwzględnia wcześniejsze promocje.

Soundbar Philips TAB8507/10 za 1799 zł

W promocji zakupicie między innymi soundbar Philips TAB8507/10. Za model ten przyjdzie Wam zapłacić zaledwie 1799 zł. Jest to więc bardzo dobra okazja.

Philips TAB8507/10 wyróżnia się bardzo minimalistyczną stylistyką. Jeśli więc lubicie nowoczesny wygląd urządzeń to jest to dla Was idealny wybór. Oczywiście model ten cechuje się również wysoką jakością odtwarzanego dźwięku. Wszystko to za sprawą wykorzystania Dolby Atmos oraz mocy wyjściowej 600W.

Soundbar Philips TAB8507/10 w Media Expert

Przeceny na święta w Media Expert – wybrane oferty

  1. Głośnik JBL Flip 5 – 399 zł (cena z kodem SWIETA-17032303)
  2. Słuchawki JBL Endurance Race – 249 zł (cena z kodem SWIETA-17032303)
  3. Słuchawki Skullcandy Dime 2 – 99,99 zł (cena z kodem SWIETA-17032303)
  4. Smartfon Realme C31 4/64GB – 599 zł

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie gry-online.pl/promocje/

Ten materiał nie jest artykułem sponsorowanym. Jego treść jest autorska i powstała bez wpływów z zewnątrz. Część odnośników w materiale to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę naszej redakcji. Dziękujemy!

Agnieszka Adamus

Agnieszka Adamus

Na papierze fizyk medyczny. W rzeczywistości jednak humanista, który od dzieciństwa uwielbia gry. Z tą pasją postanowiła spróbować swoich sił w pisaniu dla szerszej publiki. Z Gry-Online.pl związana od 2017 roku. Zaczynała od poradników, a teraz tworzy głównie dla newsroomu, encyklopedii i promocji. Samozwańczy specjalista od darmówek. Uwielbia strategie, symulatory, RPG-i i horrory. Ma też słabość do tytułów sieciowych. Spędziła nieprzyzwoicie dużo godzin w Dead by Daylight i Rainbow Six: Siege. Oprócz tego lubi też oglądać filmy grozy (im gorsze, tym lepiej) i słuchać muzyki. Największą pasją darzy jednak pociągi.

więcej