Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 czerwca 2015, 12:30

autor: Góral

Nagrody dla najlepszych gier targów E3 2015 według redakcji i czytelników

Targi E3 2015 przeszły do historii, jednak na ich koniec postanowiliśmy przyznać specjalne wyróżnienia dla najlepszych produkcji, które prezentowano w Los Angeles. Dodatkowo jedną z nagród wybraliście sami podczas głosowania zorganizowanego w zeszłym tygodniu.

Nagrody dla najlepszych gier targów E3 2015 według redakcji i czytelników - ilustracja #1

Tegoroczne targi E3 okazały się bardzo dobrą imprezą dla miłośników elektronicznej rozrywki, w czasie której dosłownie zalano nas pokazami nadchodzących hitów. Tych w najbliższych kilkunastu miesiącach z pewnością brakować nie będzie, więc podobnie jak w zeszłym roku, kiedy to po raz pierwszy przyznaliśmy nagrody dla najlepszych gier targów E3, postanowiliśmy wyróżnić tytuły, które zarządziły w Los Angeles. Ze względu na dużą ilość wysokiej jakości produkcji, wybór był szczególnie trudny, ale po zażartych obradach, w których uczestniczyli nasi wysłannicy w USA i część redakcji w Polsce, wyłoniliśmy zwycięzców w kilku kategoriach. Jednocześnie Wy wytypowaliście kilka dni temu własnego faworyta. Nie przedłużając dłużej, oto najlepsze, naszym i Waszym zdaniem, gry targów E3 2015.

Nagroda czytelników

Najlepsza gra targów: Fallout 4

Nagrody redakcji

Najlepsza gra targów: Star Wars: Battlefront

Najlepsza gra akcji: Uncharted 4: A Thief's End

Najlepsza gra RPG: Deus Ex: Mankind Divided

Najlepsza strzelanka: Star Wars: Battlefront

Największa niespodzianka: Ghost Recon: Wildlands

Najlepsza gra MMO: Sea of Thieves

 Tak prezentowało się przyznane przez Was wyróżnienie na stoisku Bethesdy. - Nagrody dla najlepszych gier targów E3 2015 według redakcji i czytelników - wiadomość - 2015-06-22
Tak prezentowało się przyznane przez Was wyróżnienie na stoisku Bethesdy.

Poniżej zamieszczamy jeszcze odnośniki do wiadomości i materiałów wideo stworzonych przez ekipę tvgry.pl. Jednocześnie skrót wszystkich konferencji wydawców znajdziecie w tym miejscu. Przy okazji dziękujemy za to, że razem z nami śledziliście amerykańską imprezę i od razu zapraszamy na podobną relację w sierpniu, kiedy to odbędą się targi gamescom.