Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 4 grudnia 2014, 20:30

Nagraj materiał wideo z The Crew i wygraj kartę graficzną NVIDIA!

Karta graficzna NVIDIA GeForce GTX970 oraz profesjonalne mikrofony Blue Yeti - oto nagrody w najnowszym konkursie The Crew!

Nagraj materiał wideo z The Crew i wygraj kartę graficzną NVIDIA! - ilustracja #1

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w najnowszym konkursie na GRY-OnLine.pl. Wraz z firmami NVIDIA oraz Ubisoft Polska przygotowaliśmy dla Was konkurs dotyczący wydanej ostatnio gry The Crew. Nagrodami głównymi są dwie potężne karty graficzne – NVIDIA GeForce GTX970 – oraz profesjonalne mikrofony Blue Yeti.

Zasady konkursu są proste. Waszym zadaniem jest wykonanie materiału wideo wraz z autorskim komentarzem do gry The Crew. Na specjalnie dedykowanej stronie konkursowej znajdującej się pod adresem: thecrew.gry-online.pl przygotowaliśmy, we współpracy z redaktorami TVGRY, dwie kategorie filmowe. Pragniesz stworzyć film ukazujący piękno i realizm świata? Chcesz podzielić się wrażeniami z ulubionej trasy? Może wolisz wykonać wideo nietypowe, szalone i z humorem pokazujące jakąś ciekawą historię? Liczymy na Waszą kreatywność i pomysłowość! Zgłoszenia należy umieścić w serwisie Youtube, a następnie zamieścić link do filmu w komentarzu na stronie konkursowej. Materiały przyjmujemy do 17 grudnia włącznie. Nie zapomnijcie także o uzupełnieniu wszelkich danych osobowych oraz wyrażeniu zgody na ich przetwarzanie w sekcji „moje gry-online.pl”. Po pozostałe informacje oraz szczegółowy regulamin konkursu, zapraszamy na stronę konkursową.