Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 31 lipca 2013, 14:04

Nadjeżdża Train Simulator 2014

Studio Railsimulator.com zapowiedziało Train Simulator 2014. Gra zadebiutuje we wrześniu i posiadacze wcześniejszych wersji będą mogli ją pobrać jako darmową aktualizację.

Firma Railsimulator.com zapowiedziała grę Train Simulator 2014, czyli kolejną odsłonę popularnej serii kolejarskiej. Produkcja zmierza wyłącznie na pecety i trafi do sprzedaży 26 września tego roku, zaś posiadacze wcześniejszych edycji będą mogli pobrać wszystkie ulepszenia oraz całą nową zawartość jako darmową aktualizację.

  1. Train Simulator – oficjalna strona serii

Ponadto symulator będzie w pełni kompatybilny z istniejącymi dodatkami DLC. Jest to o tyle ważne, że do tej pory ukazało się ponad sto takich rozszerzeń i zakup ich wszystkich to wydatek ponad tysiąca dolarów.

Nadjeżdża Train Simulator 2014 - ilustracja #1

W Train Simulator 2014 znajdziemy bogaty wybór pociągów z różnych okresów historycznych, którymi przejedziemy się po trasach drobiazgowo odtworzonych na podstawie rzeczywistych danych. W porównaniu z wcześniejszymi odsłonami, gra wprowadzi sporo zmian. Kompletnie przebudowany zostanie interfejs użytkownika, który teraz będzie znacznie prostszy w obsłudze, co jednak nie odbije się negatywnie na realizmie produkcji. Autorzy obiecują również ulepszony tryb kariery, w ramach którego gromadzić będziemy Osiągnięcia, medale i inne nagrody.

Gra zaoferuje również poprawioną grafikę. Zwiększona zostanie szczegółowość pociągów oraz map i pojawi się nowy system kamery. Wprowadzone zostaną również liczne zmiany w silniku fizycznym, co ma jeszcze bardziej podnieść realizm jazdy. Twórcy nie zapominają również o społeczności moderskiej, z myślą o której szykowane są nowe opcje w edytorze. Instalowanie fanowskich projektów ułatwi ścisła integracja ze Steam Workshop.