Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 listopada 2021, 11:46

Myth of Empires z mocnym startem na Steamie; gracze doceniają nowy survival MMO

Myth of Empires zadebiutowało we wczesnym dostępie na Steamie i zdobyło serca graczy. Wyniki aktywności oraz opinie użytkowników są bardzo zadowalające.

W SKRÓCIE:
  • Na Steamie zadebiutowało MMO Myth of Empires.
  • Produkcja studia Angela Game cieszy się rosnącą popularnością.
  • Również opinie graczy są w większości pozytywne.

Kilka dni temu we wczesnym dostępie na Steamie zadebiutowała gra Myth of Empires. Najwyraźniej przypadła ona do gustu graczom, ponieważ notuje dobre wyniki aktywności. Według serwisu SteamDB w szczytowym momencie ostatnich 24 godzin tytuł uruchomiło 31,5 tysiąca graczy. To jednocześnie rekordowy wynik od momentu premiery.

Myth of Empires zbiera też niezłe opinie. Aktualnie większość recenzji użytkowników na Steamie jest pozytywnych (73%). Gracze chwalą między innymi jakość wykonania produkcji, która już teraz ma oferować lepszy stan techniczny niż niejeden tytuł w dniu oficjalnej premiery. Wielu z nich zwraca również uwagę na gameplay, który w sprawny sposób łączy elementy gier survivalowych oraz tradycyjnych MMORPG. Oberwało się za to polskiej lokalizacji, która jest podobno tragiczna.

Myth of Empires to produkcja studia Angela Game. Zabiera ona graczy na Daleki Wschód, do otwartego świata, który od lat pogrążony jest w wojnie. Tytuł pozwala na stworzenie własnego imperium oraz kierowanie potężnymi armiami. Ponadto ważnym elementem gry są mechaniki związane z survivalem oraz logistyką. Jak w innych produkcjach z gatunku MMORPG, gracze mogą też tworzyć gildie, by walczyć ramię w ramię ze swoimi przyjaciółmi.