Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 22 sierpnia 2022, 18:32

Myszy, klawiatury i inne akcesoria komputerowe taniej w x-komie

W sklepie internetowym x-kom.pl ruszyła wyprzedaż peryferiów komputerowych. Jeśli potrzebujecie nowego sprzętu do grania oraz oczywiście do nauki, to teraz może być najlepsza okazja, żeby się weń zaopatrzyć.

Do rozpoczęcia nowego roku szkolnego zostało niewiele czasu i w sklepie internetowym x-kom.pl można znaleźć okazje między innymi na myszki i klawiatury. Jednym z urządzeń, które na pewno mogą się przydać, jest mysz komputerowa HP OMEN Reactor.

To asymetryczna mysz gamingowa, której czułość można podnieść aż do 16000 DPI, a oprócz tego ma ona kabel w oplocie nadający mu dodatkowej trwałości. Z kodem „bts-peryferia” można obniżyć cenę myszy z 299 zł do 149 zł.

Promocja „O nie, znowu szkoła..." na x-kom.pl

Mysz komputerowa HP OMEN Reactor

Myszy, klawiatury i inne akcesoria komputerowe taniej w x-komie - ilustracja #1
Źródło: materiały promocyjne HP.

Mysz jest jednym z głównych narzędzi wykorzystywanych w pracy z komputerem i musi być wytrzymała. HP OMEN Reactor Mouse na pewno przetrwa niejeden stresujący moment, zwłaszcza gdy chcemy mieć „fajrancik” z CS-em. Urządzenie ma wyjątkowe przełączniki optyczno-mechaniczne, które reagują na przesyłaną wiązkę światła, co przyspiesza reakcję.

Asymetryczny kształt myszy sprawia, że dobrze leży w dłoni, a wspomniany wcześniej materiałowy oplot lepiej osłania kabel przed przetarciami, co dodatkowo przedłuża żywotność urządzenia. Dla fanów konfiguracji sprzętu przeznaczono również aplikację, która pozwala na dostosowanie HP OMEN Reactor do swoich potrzeb. Użyj kodu „bts-peryferia”, żeby kupić mysz za 149 zł zamiast 299 zł.

Kup mysz komputerową HP OMEN Reactor za 149 zł

Pozostałe okazje na x-kom.pl

Uwaga! Żeby kupić sprzęt w wymienionych cenach, należy użyć kodu „bts-peryferia”.

Promocja „O nie, znowu szkoła..." na x-kom.pl

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.

Zbigniew Woźnicki

Zbigniew Woźnicki

Swoją podróż z pisaniem i publicystyką zaczął już wiele lat temu, bo w listopadzie 2021 roku. Wtedy to na Allegro można było zobaczyć jego newsy związane z grami, technologią oraz mediami społecznościowymi. Wkrótce zawitał na GRY-OnLine i Filmomaniaka, gdzie można podziwiać prezentowane przez niego nowości związane z branżą filmową. Mimo związku z serialami, to jego serce należy do gier wszelakiego typu. Żaden gatunek mu nie straszny, a przygoda z Tibią nauczyła go, że niebo i muzyka w grach są całkowicie zbędne. Swoimi doświadczeniami mógł się dzielić podczas moderowania forum mmorpg.org.pl lata temu, ale pod innym nickiem, żeby nie można było go namierzyć. Jak przystało na prawdziwego Polaka uwielbia ponarzekać, więc jego felietony to głównie marudzenie na wszystko, co podpadnie.

więcej