Komentarze do wiadomości: Mutant Year Zero: Road to Eden oraz Hyper Light Drifter za tydzień za darmo w Epic Games Store

Forum Inne Gry
Dodaj komentarz
08.08.2019 19:04
BattyWaif38
1
odpowiedz
BattyWaif38
9
Legionista

huh, epic się rozkręca, martwi mnie to, lecz jako konsument jest mi to na rękę

08.08.2019 19:07
Ppaweł
2
odpowiedz
1 odpowiedź
Ppaweł
73
Senator

Przypomnijcie za tydzień bo w mutanta to bym sobie pyknął

09.08.2019 12:17
2.1
odpowiedz
Spavu-ush_NPC
35
Generał

To lepiej wejdź teraz i sobie zainstaluj bo potem już nie będzie :)

08.08.2019 19:13
Butryk89
3
4
odpowiedz
7 odpowiedzi
Butryk89
175
Senator

Zamiast wydawać kasę na kolejne darmówki może ulepszyliby w końcu ten najgorszy ze wszystkich jakie są launcherów? Może dodaliby podstawowe funkcje jak osiągnięcia, czy system oceniania lub koszyk?

post wyedytowany przez Butryk89 2019-08-08 19:13:57
08.08.2019 19:33
😊
3.1
odpowiedz
Co_NPC
101
Senator

Według mnie jest to najładniej wyglądający launcher jaki istnieje :P

#NiepopularnaOpinia

08.08.2019 19:39
wojto96
3.2
4
odpowiedz
wojto96
170
I am no one

Wygląd a funkcjonalność to dwie różne rzeczy, więc nie ma co porównywać.

post wyedytowany przez wojto96 2019-08-08 19:40:10
08.08.2019 19:42
3.3
odpowiedz
Co_NPC
101
Senator

^

A i owszem. Tak czy siak skomentowałem sam wygląd.

post wyedytowany przez Co_NPC 2019-08-08 19:42:38
09.08.2019 12:20
3.4
odpowiedz
Spavu-ush_NPC
35
Generał

Widocznie nie czytasz newsów bo już dawno pisali że jakoś na jesień dodadzą nowe funkcje :)

09.08.2019 13:33
KociBolec
3.5
odpowiedz
KociBolec
74
Pretorianin

Na co komu te całe osiągnięcia i medale? xD To dla niedowartościowanych dzieci co chcą sobie podnieść samoocenę poprzez zdobywanie osiągnięć na steamie xD

09.08.2019 17:20
Butryk89
3.6
2
odpowiedz
Butryk89
175
Senator

Napisał koleś, który kończy zawsze zdanie "xD", żeby dać do zrozumienia jaki to z niego śmieszek.

13.08.2019 18:44
😂
3.7
odpowiedz
Bhalu-ep_NPC
30
Pretorianin

@KociBolec Na co komu statystyki w grach? Fragi i skill liczą się tylko dla niedowartościowanych gimbusów i nerdów.

Hurr Durr śmieszek ze mnie.

08.08.2019 19:37
4
odpowiedz
Co_NPC
101
Senator

Ale luksus.

Obydwie gierki chodzą za mną od dłuższego czasu.

I tak, nareszcie założyłem to konto :P

08.08.2019 19:48
introniligator0
😂
5
odpowiedz
introniligator0
6
Generał

Pamiętajcie, kto ma konto i za darmo gierki bierze nie ma prawa narzekać na "psucie rynku".

08.08.2019 19:58
lordpilot
👍
6
1
odpowiedz
3 odpowiedzi
lordpilot
237
Legend

No idealnie:). Mutanta miałem kupić na steam (po przecenie) albo sprawdzić jak będzie w xbox passie na PC. Przycebulę chętnie:)

08.08.2019 20:01
Sir klesk
👍
6.1
odpowiedz
Sir klesk
275
...ślady jak sanek płoza

Dobra giera. Hyper Light Drifter zreszta tez. :) Na serio fajny pakiet dali tym razem, az szkoda ze oba tytuly juz ukonczone. ;P

08.08.2019 22:53
6.2
odpowiedz
Novo_NPC
64
Generał

A DLC i tak musisz kupić a kontynuuje urwaną fabułe podstawki

09.08.2019 11:12
Ambitny Łoś
6.3
odpowiedz
Ambitny Łoś
198
Cthulhu

@stach122 - No właśnie dlatego twórcy często decydują się na dawanie podstawowych wersji za darmo jak popularność mija :)

08.08.2019 21:27
Pan Dzikus
7
odpowiedz
2 odpowiedzi
Pan Dzikus
162
Generał

Działa wam Moonlighter z Epic Store? Mi nie działa.

08.08.2019 23:04
7.1
odpowiedz
Novo_NPC
64
Generał

Sprawdź spójność plików, a czekaj, zapomniałem. Nie zrobisz.

09.08.2019 01:00
Pan Dzikus
7.2
1
odpowiedz
Pan Dzikus
162
Generał

To była pierwsza rzecz, którą zrobiłem. Drugą było odinstalowanie i zainstalowanie ponownie. Jak masz pisać takie oczywiste pierdoły to lepiej oszczędź sobie czas i klawiaturę, i nie pisz.

08.08.2019 21:40
AUTO6
8
1
odpowiedz
AUTO6
107
Generał

Rozmyślałem właśnie nad zakupem Mutant Year Zero w jakiejś promocji :D

08.08.2019 22:55
9
odpowiedz
1 odpowiedź
Novo_NPC
64
Generał

Gry fajne, mutanta sam polecam i teraz ma okazje zagrać za free. Polecam takzę dodatek do niego ale niestety za niego już musicie z zabulić

Ciekawe co epic bedzie miał ze stada januszy z kontami pełne darmowych gier, przecież tacy nie kupią u nich żadnej produkcji. W sumie i tak to tylko 5-10% społecznosci ale jednak.

post wyedytowany przez Novo_NPC 2019-08-08 22:56:19
09.08.2019 08:46
kamiljan
😉
9.1
odpowiedz
kamiljan
27
Urwany Pin

Ale już będą mieli konta, przekonają się a nie będą siedzieć obrażeni w koncie burcząc że steam jest lepszy. Zawsze janusz może coś na promocyji kupi.

09.08.2019 08:44
kamiljan
10
odpowiedz
1 odpowiedź
kamiljan
27
Urwany Pin

A mi ten epick nie przeszkadza. Idzie konsumentom na rękę, mi nie przeszkadza że Gaben mniej zarobi...

09.08.2019 12:20
kęsik
👎
10.1
odpowiedz
kęsik
174
Legend

Tak, Epic idzie konsumentom na rękę totalnie ograniczając konkurencję przez co pozbawia konsumenta możliwości wyboru.

09.08.2019 09:19
11
odpowiedz
4 odpowiedzi
Rogue Observer
31
Pretorianin

A czemu tak by Epic nie dawałby VBTM 2, Control, outer world, metro exodus itp za darmo ?, skoro chcą się bawić w agencję charytatywną to niech robią to po całości a co tam, stać ich.

Ale z drugiej strony no tak, nie ma potwierdzania Emaili do kont EGS, darmowe gry Chimerycznie się zachowują i albo się włączą lub nie, znikają z bibliotek po deinstalacji, czy nędzna prędkość pobierania, już nie wspominając o innych problemach EGS.

09.08.2019 09:43
11.1
odpowiedz
TobiAlex
226
Legend

Spokojnie, zaraz sie im gry skończą. Chociaż patrzać ile tam już jest gównogierek i ile ich przybywa to mogę się mylić.

09.08.2019 11:49
😂
11.2
odpowiedz
dododo
83
Pretorianin

To idź sobie kupuj na STIM. Będziesz miał odznaki, powiadomienia i koszyczek.

Co za żałośni ludzie. Fanatyzm, to okropna i zarazem śmieszna sprawa. Ludzie robią z siebie głupków, i nawet o tym nie wiedzą. Jeden drugiego klepie po pleckach, dodając odwagi do głupoty.

09.08.2019 12:43
😂
11.3
odpowiedz
Bhalu-ep_NPC
30
Pretorianin

@dododo Ty, ale wiesz że to samo tyczy się drugiej strony fanbojów, czyli gawiedzi z mokrymi majtkami na widok Epic Store? :D Jedni drugich warci.

ps. nie nie jestem fanboyem steama. Używam Origina, Uplaya, Steama, GoGa, i Epica. Taki ze mnie dziwny człek, bo nie przeszkadza mi wachlowanie na zmianę launcherami, jak co nie którym, którzy launchery same w sobie uważają za raka i całkowitą zagładę gier na PC, a kliknięcie dodatkowej ikonki z innym launcherem to nieziemski wysiłek (hurr durr, launchery niszczo komputry) :D Jak chce sobie zagrać ze znajomymi w jakąś grę, lub tak po prostu z braku innego zajęcia, to nie będę kucać w kącie i płakać bo "Ta GrA jEsT W ePicU a NiE w StEaMiE" Albo "StEaM tO GóWnO, EpIc NaJlePsZy, CzEmU nIe Ma TaM inNyCh GiEr"

post wyedytowany przez Bhalu-ep_NPC 2019-08-09 12:53:33
09.08.2019 18:03
Gruppenfuhrer Wolf
11.4
1
odpowiedz
Gruppenfuhrer Wolf
25
Chorąży

Będziesz miał odznaki, powiadomienia i koszyczek.

Czy według ciebie koszyk w sklepie internetowym to zbędna rzecz? Bo jak dla mnie to powinna być jedna z podstawowych funkcji, ale co ja tam wiem...

09.08.2019 18:09
12
odpowiedz
3 odpowiedzi
boy3
149
Legend

Polecacie ten Mutant Year Zero Road to Eden czy można sobie odpuścić?

09.08.2019 21:23
A.l.e.X
12.1
2
odpowiedz
A.l.e.X
152
Alekde

gra była warta kupienia za cenę premierową za darmo to po prostu super prezent !

12.08.2019 10:00
Eru Iluvatar
12.2
odpowiedz
Eru Iluvatar
20
Legionista

Polecam bardzo gorąco. Aczkolwiek ja prowadziłem sesje "papierowego" RPG będącego podstawą dla tej gry, więc nie daję gwarancji, że ktoś, kto nie miał z nim do czynienia, będzie miała równie pozytywne odczucia ;)

15.08.2019 12:41
12.3
1
odpowiedz
Goen_NPC
88
Konsul

Ta gra to moje drugie podejście do gier turowych i niestety ten gatunek mi nie podchodzi :) Ale jak ktoś lubi turówki to myślę że warto zagrać.

Forum Forum Inne Gry
Dodaj komentarz

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl