Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 listopada 2021, 18:17

MultiVersus oficjalnie zapowiedziane - Batman, Superman, Królik Bugs i Arya z Gry o tron w akcji

Studio Player First Games oficjalnie zapowiedziało grę MultiVersus – sieciową bijatykę free-to-play, w której pokierujemy postaciami z marek należących do firmy Warner Bros. Dostaliśmy też trailer produkcji z komentarzem jej reżysera, Tony’ego Huynha.

Doczekaliśmy się oficjalnej zapowiedzi MultiVersussieciowej bijatyki free-to-play skupiającej najbardziej znane postacie z marek należących do firmy Warner Bros., na temat której plotki pojawiały się od pewnego czasu. Tony Huynh, reżyser gry ze studia Player First Games, zaprezentował produkcję w materiale udostępnionym dziś w serwisie YouTube. Wideo możecie obejrzeć poniżej.

MultiVersus oficjalnie zapowiedziane - Batman, Superman, Królik Bugs i Arya z Gry o tron w akcji - ilustracja #1
Źródło: PSX Brasil.
MultiVersus oficjalnie zapowiedziane - Batman, Superman, Królik Bugs i Arya z Gry o tron w akcji - ilustracja #2
Źródło: PSX Brasil.

Potwierdziły się doniesienia, jakoby MultiVersus miało być mocno inspirowane serią Super Smash Bros. Starcia przyjdzie nam toczyć w pojedynkę bądź w maksymalnie czteroosobowym co-opie na jedno- lub wielopoziomowych arenach w rzucie 2,5D – dostępne będą tryby 1 vs 1, 2 vs 2, a także każdy na każdego. Twórcy stawiają na responsywność gameplayu, jednocześnie deklarując, że w pojedynkach drużynowych istotną rolę odegra synergia umiejętności wybranych postaci.

Sporo z tych ostatnich ujawnił przeciek, który teraz także doczekał się potwierdzenia. Do zwycięstwa poprowadzimy więc m.in. Batmana, Harley Quinn, Supermana, Wonder Woman, Królika Bugsa, Kudłatego z kreskówki Scooby Doo, Toma i Jerry’ego czy Aryę Stark z serialu Gra o tron. Pozostałych ujawnionych protagonistów znajdziecie na pierwszym z poniższych screenów. Kolejni mają zostać ujawnieni „wkrótce” – mówi się choćby o Gandalfie z Władcy Pierścieni.

MultiVersus oficjalnie zapowiedziane - Batman, Superman, Królik Bugs i Arya z Gry o tron w akcji - ilustracja #3
Źródło: PSX Brasil.
MultiVersus oficjalnie zapowiedziane - Batman, Superman, Królik Bugs i Arya z Gry o tron w akcji - ilustracja #4
Źródło: PSX Brasil.
MultiVersus oficjalnie zapowiedziane - Batman, Superman, Królik Bugs i Arya z Gry o tron w akcji - ilustracja #5
Źródło: PSX Brasil.

Nieznana jest również dokładna data premiery MultiVersus – wiemy tylko, że produkcja powinna ukazać się w 2022 roku na PC, PS4, PS5, XOne oraz XSX|S i ma zaoferować crossplay. W międzyczasie mamy zostać zaznajomieni nie tylko z nowymi bohaterami, ale także z dodatkowymi trybami gry, skórkami, które będą możliwe do zdobycia, oraz planowanymi przez twórców eventami. Motto deweloperów brzmi: „wszystko jest możliwe”.