Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 sierpnia 2019, 14:25

MudRunner 2 to od teraz SnowRunner - zwiastun kontynuacji symulatora ciężarówki

Studio Saber Interactive i firma Focus Home Interactive odkryły karty, jeśli chodzi o kontynuację popularnego symulatora ciężarówek Spintires. Okazało się, że nie będzie ona nosiła tytułu MudRunner 2, a SnowRunner. Gra ukaże się na PC, PlayStation 4 oraz Xboksie One w 2020 roku.

Równo rok temu studio Saber Interactive i firma Focus Home Interactive zapowiedziały MudRunner 2, czyli kontynuację popularnego w niektórych kręgach symulatora terenowych ciężarówek Spintires. Pierwsze informacje na temat produkcji mówiły między innymi, że pojawią się w niej nowe typy nawierzchni, takie jak lód czy śnieg. Okazuje się, że będą one na tyle ważne, że zdecydowano się na zmianę tytułu. Podczas targów gamescom 2019 ogłoszono, że MudRunner 2 to od teraz SnowRunner. Zwiastun gry, na którym możecie zobaczyć fragmenty gameplayu, jest dostępny poniżej.

SnowRunner ma zapewnić dużo lepszą oprawę wizualną oraz dokładniejsze odwzorowanie fizyki w porównaniu z „jedynką”. W tytule znajdzie się ponad 15 otwartych map pełnych błota, zasp śnieżnych i najróżniejszych przeszkód terenowych, z których część będzie nawet czterokrotnie większa od tych znanych z oryginału. Wirtualni śmiałkowie pojeżdżą po nich za kierownicą jednej z szeregu podatnych na personalizację licencjonowanych maszyn takich producentów, jak Pacific czy Navistar.

W SnowRunnerze pojawi się opcja zabawy samotnej. Jednak jeśli kogoś bardziej interesuje jak najszybsze przewożenie towarów z punktu A do B w towarzystwie przyjaciół, to zapewne zainteresuje go tryb multiplayer. Będzie on obsługiwał maksymalnie czterech graczy.

Śnieżne krajobrazy nie będą niczym nadzwyczajnym w SnowRunnerze. - MudRunner 2 to od teraz SnowRunner - zwiastun kontynuacji symulatora ciężarówki - wiadomość - 2019-08-21
Śnieżne krajobrazy nie będą niczym nadzwyczajnym w SnowRunnerze.

SnowRunner ukaże się na PC (na platformie Epic Games Store), PlayStation 4 oraz Xboksie One w 2020 roku. Dokładna data nie została podana. Jeszcze w maju w planach była również wersja na Switcha, lecz ma się ona ukazać nieco później niż wydania na wymienione wcześniej platformy.

  1. Oficjalna strona Saber Interactive
  2. Oficjalna strona Focus Home Interactive

Miłosz Szubert

Miłosz Szubert

Filmoznawca z wykształcenia. Interesuje się wszystkim, co interesujące. Fan tenisa, koszykówki, komiksów, dobrych książek, historii i gier strategicznych Paradoxu. Od niedawna domorosły Mistrz Gry (podobno wychodzi mu to całkiem nieźle). Przez parę lat montował filmy na kanale Notatnik Kinomana na YouTube. W GryOnline.pl pracuje od stycznia 2017 roku. Obecnie opiekuje się działami trainerów i kodów, uzupełnia encyklopedię o trailery, a także rozwija bazę zapisów gier. Od czasu do czasu poinformuje Was także o nowych darmowych grach w Epic Games Store oraz interesujących ofertach na konsole.

więcej