Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 sierpnia 2019, 14:25

autor: AlexB

MudRunner 2 to od teraz SnowRunner - zwiastun kontynuacji symulatora ciężarówki

Studio Saber Interactive i firma Focus Home Interactive odkryły karty, jeśli chodzi o kontynuację popularnego symulatora ciężarówek Spintires. Okazało się, że nie będzie ona nosiła tytułu MudRunner 2, a SnowRunner. Gra ukaże się na PC, PlayStation 4 oraz Xboksie One w 2020 roku.

Równo rok temu studio Saber Interactive i firma Focus Home Interactive zapowiedziały MudRunner 2, czyli kontynuację popularnego w niektórych kręgach symulatora terenowych ciężarówek Spintires. Pierwsze informacje na temat produkcji mówiły między innymi, że pojawią się w niej nowe typy nawierzchni, takie jak lód czy śnieg. Okazuje się, że będą one na tyle ważne, że zdecydowano się na zmianę tytułu. Podczas targów gamescom 2019 ogłoszono, że MudRunner 2 to od teraz SnowRunner. Zwiastun gry, na którym możecie zobaczyć fragmenty gameplayu, jest dostępny poniżej.

SnowRunner ma zapewnić dużo lepszą oprawę wizualną oraz dokładniejsze odwzorowanie fizyki w porównaniu z „jedynką”. W tytule znajdzie się ponad 15 otwartych map pełnych błota, zasp śnieżnych i najróżniejszych przeszkód terenowych, z których część będzie nawet czterokrotnie większa od tych znanych z oryginału. Wirtualni śmiałkowie pojeżdżą po nich za kierownicą jednej z szeregu podatnych na personalizację licencjonowanych maszyn takich producentów, jak Pacific czy Navistar.

W SnowRunnerze pojawi się opcja zabawy samotnej. Jednak jeśli kogoś bardziej interesuje jak najszybsze przewożenie towarów z punktu A do B w towarzystwie przyjaciół, to zapewne zainteresuje go tryb multiplayer. Będzie on obsługiwał maksymalnie czterech graczy.

Śnieżne krajobrazy nie będą niczym nadzwyczajnym w SnowRunnerze. - MudRunner 2 to od teraz SnowRunner - zwiastun kontynuacji symulatora ciężarówki - wiadomość - 2019-08-21
Śnieżne krajobrazy nie będą niczym nadzwyczajnym w SnowRunnerze.

SnowRunner ukaże się na PC (na platformie Epic Games Store), PlayStation 4 oraz Xboksie One w 2020 roku. Dokładna data nie została podana. Jeszcze w maju w planach była również wersja na Switcha, lecz ma się ona ukazać nieco później niż wydania na wymienione wcześniej platformy.

  1. Oficjalna strona Saber Interactive
  2. Oficjalna strona Focus Home Interactive