Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 31 maja 2021, 14:25

autor: AlexB

Motorcycle Mechanic Simulator 2021 wkrótce otrzyma darmowy prolog

Studio Play2Chill ogłosiło, że 4 czerwca, czyli w najbliższy piątek, swoją premierę będzie miało Motorcycle Mechanic Simulator 2021: Prologue, czyli wersja próbna produkcji, która umożliwi wcielenie się w mechanika naprawiającego motocykle. Będzie ona dostępna w polskiej wersji językowej.

Cykl Car Mechanic Simulator cieszy się sporą popularnością w pewnych kręgach. Nie wszyscy muszą się jednak interesować samochodami. Niektórzy preferują motocykle. Właśnie dla takich osób polskie studio Play2Chill przygotowuje grę Motorcycle Mechanic Simulator 2021. Pod względem gameplayu będzie ona przypominała wspomniane Car Mechanic Simulator. Gracze mogli się o tym przekonać na początku maja, kiedy to twórcy udostępnili limitowane czasowo demo tytułu. Na szczęście już niedługo pojawi się kolejna szansa, by osobiście sprawdzić nadchodzącą produkcję w akcji. 4 czerwca, tj. w najbliższy piątek, zadebiutuje bowiem darmowy Motorcycle Mechanic Simulator 2021: Prologue.

Jak zdradzają twórcy, w rzeczonym prologu będzie można znaleźć zarówno elementy, które były już obecne we wcześniejszym demie, jak i zupełnie nowe. Małą prezentację tego, czego możemy się spodziewać, oferuje poniższy materiał filmowy.

Motorcycle Mechanic Simulator 2021 będzie dostępny w polskiej wersji językowej. Lokalizacja obejmie wyłącznie napisy.

  1. Oficjalna strona studia Play2Chill