Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 stycznia 2016, 18:00

Mortal Kombat XL – rozszerzona wersja popularnej bijatyki w marcu na PlayStation 4 i Xbox One

Twórcy Mortal Kombat X ogłosili, że w marcu na konsolach PlayStation 4 i Xbox One pojawi się rozszerzona edycja gry. Mortal Kombat XL poza podstawowa edycją tytułu będzie oferować wszystkie wydane do tej pory zestawy DLC zawierające nowych wojowników oraz skórki postaci.

Firma Warner Bros. Interactive zapowiedziała właśnie nową edycję bijatyki Mortal Kombat X, która 4 marca trafi do posiadaczy konsol PlayStation 4 oraz Xbox One. Mortal Kombat XL poza samą grą zawierać ma wszystkie opublikowane zestawy DLC. Tytuł będzie dostępny w edycji cyfrowej jak i w tradycyjnej wersji pudełkowej. Za jego dystrybucję w Polsce odpowiada firma Cenega. Mortal Kombat XL można zamawiać w wybranych sklepach internetowych, a jego sugerowana cena w pre-orderze na obu platformach wynosi 219,99 zł.

Mortal Kombat XL zaoferuje graczom dodatki oferowane w ramach przepustki sezonowej, zebrane w zestawach Kombat Pack 1 i Kombat Pack 2 (drugi pakiet powinien zostać opublikowany w najbliższym czasie). Poza galerią różnorodnych skórek dla wojowników, największą atrakcją DLC są bonusowe grywalne postacie. Pierwszą, która została ujawniona jeszcze przed premierą był czteroręki Goro. Pozostali zawodnicy to mieszanka postaci znanych z serii oraz ikonicznych filmowych bohaterów. Zagramy jako Tremor, Tanya, Tri-Borg, Bo’ Rai Cho, a także jako Predator, Ksenomorf (seria Obcy), Jason Voorhees (seria Piątek Trzynastego) i Letherface (Teksańska masakra piłą mechaniczną).

Mortal Kombat X to kolejna odsłona popularniej serii bijatyk. Za powstanie tytułu odpowiada studio NetherRealm. Gra zadebiutowała w kwietniu na pecetach, PlayStation 4 i Xboksie One, zbierając pozytywne opinie fanów. Według opublikowanych w październiku danych, produkcja sprzedała się w sumie w nakładzie ponad pięciu milionów kopii.

  1. Recenzja Mortal Kombat X - na jubileusz seria utonie we krwi
  2. Kompendium wiedzy o Mortal Kombat X
  3. Oficjalna strona internetowa Mortal Kombat X