Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 marca 2013, 14:45

autor: Ender

Mortal Kombat pojawi się na komputerach PC?

Najnowszy Mortal Komabt w edycji Game of the Year może trafić do użytkowników komputerów PC. Plotka na ten temat pojawiła się po tym gdy zamówienie przedpremierowe na grę zostało włączone do oferty internetowego sklepu Amazon.

W ubiegłym roku na Steamie pojawiła się kolekcja Mortal Kombat Arcade Kollection, zawierająca trzy pierwsze odsłony cyklu - Mortal Kombat pojawi się na komputerach PC? - wiadomość - 2013-03-17
W ubiegłym roku na Steamie pojawiła się kolekcja Mortal Kombat Arcade Kollection, zawierająca trzy pierwsze odsłony cyklu

Czyżby najnowsza odsłona bijatyki Mortal Kombat miała pojawić się na PC? Wydana w 2011 roku gra trafiła do tej pory na konsole Xbox 360 i PlayStation 3, a także PS Vitę. W ostatnim czasie nic nie wskazywało bezpośrednio na to, że jeżeli chodzi o tę produkcję Warner Bros Interactive jest zainteresowane rynkiem komputerowym. W ofercie brytyjskiego sklepu Amazon pojawiło się jednak zamówienie przedpremierowe na pecetową odsłonę tytułu, w wersji Game of the Year, zawierającą najprawdopodobniej wszystkie wydane do tej pory DLC z dodatkowymi postaciami i kostiumami. Na stronie produktu przeczytamy, że spodziewana premiera będzie miała miejsce 14 czerwca. Cenę wyznaczono na 20 funtów, a więc około 100 złotych. Internetowi sprzedawcy często na długo przed oficjalnym ujawnieniem gier dysponują związanymi z nimi informacjami, przedwcześnie ujawniając ich istnienie na swoich stronach. Nie wykluczone więc, że niedługo powinniśmy usłyszeć nieco więcej na temat portu.

Mortal Kombat z 2011 roku było udanym restartem serii, która została zapoczątkowana w połowie lat 90. Twórcy postawili na sprawdzone rozwiązania i zrezygnowali z walki w pełnym trójwymiarze. Tytuł oferował kilkadziesiąt grywalnych postaci, chwalony przez wielu tryb fabularny, na nowo opowiadający wydarzenia z trzech pierwszych części cyklu, a także szereg różnych wyzwań i całą masę dodatków oraz bonusów dla fanów.

  1. Mortal Kombat - recenzja gry