Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 lipca 2016, 21:16

autor: Łukasz "luckie" Szliselman

Mod Fallout 1.5: Ressurection już dostępny po angielsku

Fani dwóch pierwszych odsłon serii Fallout mają powód do radości, gdyż Fallout 1.5: Ressurection – fanowska modyfikacja do Fallouta 2 – jest już dostępny w wersji angielskiej. Projekt oferuje fabularną kampanię na około 25 godzin, a więc można go śmiało nazwać nową grą osadzoną w kultowym uniwersum.

Pracujący nad fanowskim projektem Fallout 1.5: Ressurection Czesi okazali się słowni i zgodnie z zapowiedzią opublikowali dziś angielską wersję swojej produkcji. Mowa o ogromnym modzie do Fallouta 2, którego w zasadzie można nazwać samodzielną grą. Oferuje on rozbudowaną kampanię fabularną na około 25 godzin zabawy, której akcja toczy się w okresie pomiędzy jedynką a dwójką w zdewastowanym wojną nuklearną stanie Nowy Meksyk. Pliki instalacyjne moda można pobrać z tego miejsca – przypominamy, że Fallout 1.5 do działania wymaga zainstalowanego Fallouta 2.

To jakie macie plany na weekend? - Mod Fallout 1.5: Ressurection już dostępny po angielsku - wiadomość - 2016-07-18
To jakie macie plany na weekend?

Fallout 1.5: Ressurection to świetna propozycja dla tych, którzy pokochali oryginalne odsłony najsłynniejszego w dziejach cyklu postapokaliptycznych RPG-ów i nie są do końca zadowoleni z kierunku, jaki z czasem obrała seria. Zbudowana na silniku dwójki, a klimatem nawiązująca do mroczniejszego pierwszego Fallouta, modyfikacja pozwala raz jeszcze przeżyć przygodę w świecie Pustkowia – rzecz jasna w starym dobrym rzucie izometrycznym.

Dodajmy, że pierwotnie Fallout 1.5 ukazał się już trzy lata temu, ale wyłącznie po czesku. Teraz jego ulepszona wersja jest dostępna w języku angielskim. Mod zawiera domyślnie fanowskiego patcha High Resolution, dzięki któremu możemy dostosować program do rozdzielczości współczesnych ekranów. W razie problemów technicznych z modem, twórcy zachęcają do uważnego przeczytania pliku Readme oraz do pisania na forum.

  1. Oficjalna strona modyfikacji Fallout 1.5: Ressurection