Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release CDP.pl Press Release 20 października 2014, 18:57

Moc wiedźmińskich atrakcji na Poznań Game Arena 2014

Wśród aktywności na ponad 300-metrowym stoisku CDP.pl w weekend 24 – 26 października podczas targów PGA w Poznaniu nie zabraknie tych związanych z grą Wiedźmin 3: Dziki Gon.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

W głównej części ekspozycji (hala 7A, stoisko 18) przez cały czas trwania targów będą odbywały się konkursy związane z grą Wiedźmin 3: Dziki Gon od studia CD PROJEKT RED, w których do zdobycia są wspaniałe nagrody. Na zwiedzających czeka katalog wyjątkowych przedmiotów nawiązujących do nadchodzących przygód Geralta, które każdy fan z przyjemnością umieści w swojej kolekcji.

Najważniejsze wydarzenia będą jednak miały miejsce w sobotę 25 października na specjalnie na tę okazję przygotowanej wiedźmińskiej scenie głównej. Wszystko rozpocznie się o 18:30 od koncertu zespołu Percival, którego muzyka została wykorzystana w zwiastunie przygotowanym na targi E3 2014 pod tytułem „Miecz Przeznaczenia” oraz w pełnej grze Wiedźmin 3: Dziki Gon.

Następnie przypomniany zostanie zwiastun gry Wiedźmin 3: Dziki Gon pod tytułem „Zabijając Potwory”, który stanowił będzie wstęp do pierwszego, około czterdziestominutowego, pokazu gry w polskiej wersji językowej! Po jego zakończeniu fani będą mogli uzyskać odpowiedzi na nurtujące ich pytania od przedstawicieli developera w trakcie sesji Q&A. Kolejnym punktem programu będzie prezentacja The Witcher Battle Arena, czyli gry MOBA w świecie Wiedźmina z komentarzem.

Wstępny plan atrakcji z szacowanymi czasami trwania (start 25.10, godzina 18:30):

1. Koncert zespołu Percival (30 min.)

2. Zwiastun „Zabijając potwory” (3 min.)

3. Prezentacja gry w polskiej wersji językowej (40 min.)

4. Sesja Q&A z przedstawicielami studia CD PROJEKT RED (15 min.)

5. Prezentacja The Witcher Battle Arena z komentarzem (20 min.)

Co ważniejsze, to nie koniec targowego wiedźmińskiego „rozkładu jazdy” – dodatkowe wydarzenia ujawnimy już wkrótce. Przypominamy przy okazji, że w trakcie PGA odbędzie się Wielki Giermasz, z którego część ofert ujawniliśmy w ostatni piątek. Więcej informacji na temat różnorakich aktywności CDP.pl na targach Poznań Game Arena 2014 pojawi się w kolejnych dniach. Przygotujcie się na wiele miłych niespodzianek!

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Wiedźmin 3: Dziki Gon