Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 sierpnia 2019, 09:57

Minecraft Dungeons na 20-minutowym gameplayu

Do sieci trafił 20-minutowy gameplay z gry Minecraft: Dungeons, zarejestrowany podczas tegorocznej edycji gamescomu.

Na Minecraft: Dungeons poczekamy do przyszłego roku. - Minecraft Dungeons na 20-minutowym gameplayu - wiadomość - 2019-08-22
Na Minecraft: Dungeons poczekamy do przyszłego roku.
MINECRAFT: DUNGEONS W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: Mojang AB
  2. Wydawca: Xbox Game Studios
  3. Gatunek: przygodowa gra akcji
  4. Platformy: PC, XONE, PS4, Switch
  5. Data premiery: wiosna 2020 r.

Youtubowy kanał SeaPeeKay opublikował ciekawy materiał wideo, który pokazuje w akcji Minecraft: Dungeons, czyli spin-offa przeboju studia Mojang. Filmik oferuje ponad dwadzieścia minut gameplaya z wczesnej wersji gry. Zarejestrowano go w trakcie targów gamescom.

Zapis rozgrywki pokazuje m.in. eksplorację lochów oraz walkę za pomocą zręcznościowego systemu potyczek i pozwala zobaczyć w akcji wiele typów uzbrojenia oraz zdolności specjalnych. W sumie gameplay daje dobre pojęcie o tym, co zaoferuje pełna wersja gry.

Przypomnijmy, że Minecraft: Dungeons zmierza na pecety oraz konsole Xbox One, PlayStation 4 i Nintendo Switch. Produkcja dostępna będzie również w ramach usługi Xbox Game Pass. Premiera gry zaplanowana została na wiosnę przyszłego roku.

Minecraft: Dungeons zapowiada się bardzo obiecująco. Osoby, które miały okazję zagrać w ten tytuł, twierdzą, że jest to produkcja, która spodoba się nie tylko fanom Minecrafta i zapewni dobrą zabawę zarówno w trybie kooperacyjnym, jak i podczas samotnej rozgrywki.

  1. Oficjalna strona gry