Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 lipca 2021, 11:32

autor: Iltutmiś

Miecze jednoręczne w AC: Valhalla; nadchodzi wyczekiwana aktualizacja

W poniedziałek Ubisoft zapowiedziało wprowadzenie do gry mieczy jednoręcznych w ramach kolejnej aktualizacji. Nowy typ oręża pojawi się w niej w najbliższym czasie.

W marcu pisaliśmy o planach rozwoju Assassin’s Creed: Valhalla. Wówczas dodanie mieczy jednoręcznych do gry potwierdził Jose Araiza, deweloper odpowiedzialny za popremierowe wsparcie tytułu.

Wczoraj na Twitterze twórcy zasugerowali, że wyczekiwana przez graczy broń pojawi się w następnej aktualizacji Assassin’s Creed: Valhalla. Powinna ona niebawem zagościć w grze.

Mieczami jednoręcznymi mieliśmy już okazję powalczyć w poprzednich częściach serii. W AC: Origins i w AC: Odyssey tego rodzaju broń należała do zestawu narzędzi do pracy asasynów. W AC: Valhalla, pomimo dotychczasowego braku możliwości walki mieczami jednoręcznymi, nie były one całkiem nieobecne. Takim orężem posługiwał się między innymi Basim Ibn Ishaq.

Miecze jednoręczne w AC: Valhalla; nadchodzi wyczekiwana aktualizacja - ilustracja #1

Jeśli jesteście fanami tego rodzaju broni w grach, to wkrótce sami będziecie mogli sprawdzić, w jakim stopniu zmienił się on w najnowszej części serii o asasynach w stosunku do poprzednich odsłon.