Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release "Microsoft Polska Press Release" 22 maja 2019, 17:21

Microsoft informuje o rozszerzeniu katalogu gier Xbox Game Pass o nowe tytuły

W usłudze Xbox Game Pass dostępne są pełne wersje gier światowych marek, jak Mortal Kombat, Tomb Raider i Fallout, czy DOOM, autorstwa legendarnego studia id Software.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Xbox Game Pass umożliwia dostęp do ponad 100 najlepszych gier na konsole Xbox One oraz tytułów Xbox Play Anywhere dostepnych na komputerach PC z systemem Windows 10, w ramach jednego abonamentu, w stałej cenie. Każdy posiadacz konta Xbox Live może skorzystać z bezpłatnego, 14-dniowego okresu testowego usługi.

Microsoft informuje o rozszerzeniu katalogu gier Xbox Game Pass o nowe tytuły - ilustracja #1

Korzystanie z Xbox Game Pass nie wymaga posiadania abonamentu Xbox Live Gold*. Gry dostępne w katalogu można pobrać zdalnie na konsolę Xbox One za pomocą aplikacji mobilnej Xbox Game Pass, dostępnej na platformach Android i iOS. Dowiedz się więcej o aplikacji Xbox Game Pass w programie Xbox XY Extra:

W drugiej majowej aktualizacji oferty abonamentu udostępnione zostaną:

  1. Metal Gear Survive (gra dostępna od 23 maja)
  2. The Banner Saga (gra dostępna od 23 maja)
  3. Void Bastards (gra dostępna od 29 maja)
  4. Dead By Daylight (gra dostępna od 30 maja)
  5. Outer Wilds (gra dostępna od 30 maja)

Dodatkowo, w czerwcu do oferty abonamentu dołączą:

  1. SUPERHOT (gra dostępna od 6 czerwca)
  2. The Banner Saga 2 (gra dostępna 6 czerwca)
  3. Full Metal Furies (gra dostępna od 6 czerwca)

W usłudze Xbox Game Pass dostępne są pełne wersje gier światowych marek, jak Mortal Kombat, Tomb Raider i Fallout, czy DOOM, autorstwa legendarnego studia id Software. Microsoft wprowadził również do abonamentu wydawnictwa własne, dostępne w usłudze w dniu premiery rynkowej, na równi z tradycyjnymi nośnikami, jak Forza Horizon 4 czy Crackdown 3, oraz zaplanowane na 2019 r Gears of War 5. Firma wprowadziła też do usługi szereg usprawnień technicznych, na czele z FastStart, który umożliwia szybsze uruchamianie gier pobranych w ramach abonamentu, priorytetyzując w kolejce pobierania pliki wymagane do startu gry. Korzyścią z posiadania abonamentu Xbox Game Pass jest możliwość pobrania pełnych wersji gier bezpośrednio na konsolę Xbox One. Oznacza to płynną rozgrywkę w najlepszej jakości, bez obaw o przepustowość łącza lub połączenie sieciowe podczas strumieniowania danych. Każdego miesiąca do usługi dodawane są nowe pozycje, zapewniając tym samym nieustannie zmieniającą się ofertę najlepszych tytułów. Co więcej, gry cyfrowe dostępne w Xbox Game Pass, w tym dedykowane im dodatki, można zakupić na własność ze zniżką dla abonentów usługi. Więcej informacji o usłudze Xbox Game Pass można znaleźć na stronie: http://www.xbox.com/pl-pl/games/xbox-game-pass.

*za wyjątkiem korzystania z trybu gry wieloosobowej online w obsługiwanych grach