Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 września 2015, 08:00

autor: Przemysław Zamęcki

Metal Gear Mad Max Solid. Top Empik - Tydzień 36 i 37

Gry Metal Gear Solid V: The Phantom Pain i Mad Max swoją obecność zaznaczyły przede wszystkim na PlayStation 4, ale i pecetowcy mogą polizać te znakomite gry. I to wcale nie przez szybkę, choć kupno przygód Big Bossa w blaszakowej edycji do tanich nie należy. Zapraszamy do zapoznania się z listą bestsellerów salonów sieci Empik.

Ostatnie dwa tygodnie na listach przebojów Empiku może nie należały do najobfitszych w wydawnicze premiery, niemniej jednak to właśnie kilkanaście dni temu ukazały się chyba dwa najważniejsze tytuły września: Metal Gear Solid V: The Phantom Pain i Mad Max. Pierwsza z wyżej wymienionych gier widoczna jest jednak jedynie na pierwszym miejscu listy PlayStation 4, gdyż w naszym kraju nie ukazało się pudełkowe wydanie edycji pecetowej. Jak się zastanowić, to chyba żadna strata, gdyż na płycie z grą zabrakło... gry. To dziwaczny ruch ze strony Konami, ale kto wie, być może pecetowcy do tego rodzaju sytuacji będą musieli się przyzwyczaić. Zupełnie przy tym abstrahując od "boxów" zawierających li tylko świstek papieru z kodem, które są codziennością. Mad Max jest nową, interesującą marką, która być może po zebraniu negatywnych komentarzy związanych z powtarzalnością wykonywanych czynności w sequelu nabierze jeszcze więcej kolorytu? Już teraz zachwycają jednak pustynne widoczki i świetnie zaimplementowany model jazdy. Z ciekawostek warto zauważyć, że z listy PlayStation 3 po raz pierwszy od niepamiętnych czasów (o ile w ogóle kiedykolwiek) wypadło Grand Theft Auto V. Na Xboksa 360 powrócił za to Minecraft.

PC

1.

The Sims 4

2.

Mad Max

3.

Wiedźmin 3: Dziki Gon

4.

The Sims 4 - Zestaw dodatków

5.

The Sims 4: Witaj w pracy

6.

Diablo III: Reaper of Souls

7.

Farming Simulator 2015

8.

Wiedźmin 2: Zabójcy królów

9.

Diablo III

10.

Dying Light

PlayStation 3

1.

FIFA 15

2.

Rayman Origins

3.

Minecraft

4.

Gran Turismo 6

5.

LEGO Marvel Super Heroes

6.

Far Cry 4

7.

Assassin's Creed IV: Black Flag

8.

Need for Speed: Rivals

9.

LEGO Harry Potter Years 5 - 7

10.

Battlefield 4

PlayStation 4

1.

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain

2.

Mad Max

3.

Wiedźmin 3: Dziki Gon

4.

Until Dawn

5.

Battlefield 4

6.

LittleBigPlanet 3

7.

Need for Speed: Rivals

8.

Dying Light

9.

Grand Theft Auto V

10.

Assassin's Creed: Unity

Xbox 360

1.

Minecraft

2.

Rayman Origins

3.

FIFA 15

4.

LEGO Marvel Super Heroes

5.

LEGO Harry Potter Years 5 - 7

Przemysław Zamęcki

Przemysław Zamęcki

Grał we wszystko na wszystkim. Fan retro gratów i gier w pudełkach, które namiętnie kolekcjonował. Spoczywaj w pokoju przyjacielu - 1978-2021

więcej