Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 grudnia 2020, 19:02

autor: Entelarmer

Medal of Honor: Above and Beyond - multiplayer na nowym zwiastunie

Medal of Honor: Above and Beyond otrzymało nowy zwiastun. Tym razem firma Electronic Arts pokazała, jak będzie wyglądał tryb wieloosobowy w nadchodzącej strzelance.

Firma Electronic Arts udostępniła nowy zwiastun Medal of Honor: Above and Beyond od studia Respawn Entertainment. Tym razem wydawca zaprezentował zabawę w trybie wieloosobowym. Materiał udostępniono na Twitterze oraz kanale YouTube Oculusa.

Najpewniej jest to jeden z ostatnich zwiastunów przed grudniową premierą gry, która przeniesie rozgrywkę typową dla cyklu Medal of Honor na grunt rzeczywistości wirtualnej. W trybie wieloosobowym będziemy walczyć na polach bitew drugiej wojny światowej w ramach 12-osobowych potyczek z innymi graczami lub sztuczną inteligencją. Do wyboru otrzymamy pięć trybów. Oprócz klasycznego i drużynowego deathmatchu oraz dominacji będziemy mogli sprawdzić się w dwóch wybuchowych wariantach rozgrywki, znanych jako Mad Bomber i Blast Radius.

Medal of Honor: Above and Beyond zadebiutuje 11 grudnia na komputerach osobistych. Oczywiście do zabawy będą niezbędne gogle rzeczywistości wirtualnej.