Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 grudnia 2020, 19:02

Medal of Honor: Above and Beyond - multiplayer na nowym zwiastunie

Medal of Honor: Above and Beyond otrzymało nowy zwiastun. Tym razem firma Electronic Arts pokazała, jak będzie wyglądał tryb wieloosobowy w nadchodzącej strzelance.

Firma Electronic Arts udostępniła nowy zwiastun Medal of Honor: Above and Beyond od studia Respawn Entertainment. Tym razem wydawca zaprezentował zabawę w trybie wieloosobowym. Materiał udostępniono na Twitterze oraz kanale YouTube Oculusa.

Najpewniej jest to jeden z ostatnich zwiastunów przed grudniową premierą gry, która przeniesie rozgrywkę typową dla cyklu Medal of Honor na grunt rzeczywistości wirtualnej. W trybie wieloosobowym będziemy walczyć na polach bitew drugiej wojny światowej w ramach 12-osobowych potyczek z innymi graczami lub sztuczną inteligencją. Do wyboru otrzymamy pięć trybów. Oprócz klasycznego i drużynowego deathmatchu oraz dominacji będziemy mogli sprawdzić się w dwóch wybuchowych wariantach rozgrywki, znanych jako Mad Bomber i Blast Radius.

Medal of Honor: Above and Beyond zadebiutuje 11 grudnia na komputerach osobistych. Oczywiście do zabawy będą niezbędne gogle rzeczywistości wirtualnej.

Jakub Błażewicz

Jakub Błażewicz

Grami wideo (i nie tylko wideo) zainteresowany od lat, ukończył polonistyczne studia magisterskie na Uniwersytecie Warszawskim pracą poświęconą tej właśnie tematyce. Przygodę z GOL-em rozpoczął w 2015 roku, pisząc w newsroomie growym, a następnie również filmowym i – o zgrozo! – technologicznym (nie zabrakło też udziału w encyklopedii gier). Zaczynał od platformówek i do dziś pozostaje ich wielkim fanem (w tym metroidvanii), ale wykazuje też zainteresowanie karciankami (także papierowymi), bijatykami, soulslike’ami i w zasadzie wszystkim, co dotyczy gier jako takich. Nie pytać o kwestie związane z grafiką – po kilku godzinach autor potrafi zachwycać się pikselowymi postaciami z gier pamiętających czasy Game Boya łupanego (jeśli nie starszymi).

więcej