Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 19 lutego 2019, 14:20

Masz pomysł na komiks? Do wygrania GeForce RTX 2080 Ti

Premiera Anthem już 22 lutego. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym do zgarnięcia jest między innymi RTX 2080 Ti i słuchawki Logitech PRO G.

Masz pomysł na komiks? Mamy dla Ciebie podwójny konkurs! - ilustracja #1

Szczegółowe zasady konkursu

Napisz scenariusz lub narysuj komiks nawiązujący tematycznie do gry Anthem.

Przygotujcie się na podwójny konkurs! Tym razem możecie zgłosić swoją pracę w jednej z dwóch kategorii i zgarnąć ekstra nagrody.

Kategoria I – Napisz scenariusz komiksu o świecie Anthem

Jeśli masz lekkie pióro i wymyślanie ciekawych historii przychodzi Ci z łatwością, zgłoś pracę tekstową w formie scenariusza komiksu. Aby zgarnąć kartę GeForce RTX 2080 Ti za pierwsze miejsce lub zestaw słuchawkowy Logitech PRO G za drugie, wystarczy wcielić się w scenarzystę komiksu i przesłać do nas krótką historię nawiązującą do fabuły gry Anthem. Dodatkowo, zwycięska praca zostanie opublikowana w formie komiksu, wykonanego przez naszego rysownika.

Kategoria II – Narysuj komiks o Anthem

Komiksy o superbohaterach żyjących na pograniczu świata science fiction to już klasyka. Wyślij nam swój rysunek i zabierz nas w tajemnicze zakątki Fort Tarsis ze świata Anthem, a my nagrodzimy Cię tabletem graficznym lub zestawem słuchawkowym Logitech. Najlepszy komiks zostanie opublikowany w serwisie GRY-OnLine.

Jak wziąć udział w konkursie?

  1. Napisz scenariusz lub narysuj komiks nawiązujący tematyczny do gry Anthem
  2. Plik graficzny lub tekstowy prześlij na maila [email protected] w temacie wpisując „Konkurs Anthem”, a w treści wiadomości swój nick z GRY-OnLine
  3. Aby wziąć udział w konkursie należy posiadać konto w serwisie GRY-OnLine. Nie zapomnij także o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w sekcji „moje gry-online.pl” (punkt: „Chcę otrzymywać specjalnie do mnie skierowane informacje i promocje oraz brać udział w konkursach (…)” w zakładce „Ustawienia”)
  4. Pracę można zgłosić tylko w jednej z dwóch kategorii

Szczegółowe informacje dotyczące konkursu wraz z Regulaminem znajdziecie na stronie: https://anthem.gry-online.pl. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 4 marca 2019. Trzymamy kciuki!