Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 września 2020, 09:50

Marvel’s Avengers – ujawniono pierwszą darmową postać

Studio Crystal Dynamics ogłosiło, że pierwszą darmową postacią, która zostanie dodana do Marvel’s Avengers, będzie Kate Bishop. Miesiąc później do gry dołączy jej mentor – Hawkeye.

Marvel’s Avengers – ujawniono pierwszą darmową postać - ilustracja #1
Pierwsza dodatkowa postać ukaże się w październiku.

Studio Crystal Dynamics opublikowało kolejny obszerny materiał wideo poświęcony Marvel’s Avengers. Tym razem omówiono aktywności, jakie czekają na mocno rozwinięte postacie oraz poinformowano, że w październiku do gry trafi superbohaterka Kate Bishop.

Kate Bishop dołączy do Marvel’s Avengers w październiku, a Hawkeye w listopadzie

Kate Bishop to łuczniczka, którą wyszkolił Clint Barton, czyli Hawkeye. Bohaterka zostanie wprowadzona do gry za darmo dzięki aktualizacji, która ma się ukazać pod koniec października. Będzie pierwszą dodatkową postacią, jaka trafi do Marvel’s Avengers po premierze.

Superbohaterka otrzyma własną operację nazwaną Taking AIM, której akcja osadzona będzie po wydarzeniach z głównej kampanii gry. Co ciekawe, przygody Kate Bishop stanowić będą jedynie połowę zaplanowanej historii. W listopadzie do gry trafi sam Clint Barton, a jego misje dokończą ten wątek fabularny.

Aktywności dla rozwiniętych postaci

Twórcy ujawnili również cztery nowe typy misji, zaprojektowane dla postaci na wysokich poziomach rozwoju.

  1. Villain Sectors – specjalne misje, w których zmierzymy się z bossami.
  2. SHIELD Vaults – pełne sprzętu, surowców i sekretów skarbce tytułowej organizacji, które trzeba będzie odnaleźć i otworzyć.
  3. AIM’s Secret Lab – dostępny raz w tygodniu raid, przeznaczony tylko dla postaci na najwyższym poziomie rozwoju. To wyzwanie rozegramy maksymalnie w trzy osoby, a na jego końcu czekać będzie potężny boss.
  4. Mega Hives – w tym typie misji będziemy musieli przedzierać się przez kolejne piętra pełne wrogów, z których każde ma być trudniejsze niż poprzednie. Jeśli zginą wszyscy bohaterowie w drużynie, to grupa będzie musiała rozpocząć to wyzwanie od początku.

Przypomnijmy, że Marvel’s Avengers ukaże się 4 września tego roku na PC, PlayStation 4 oraz Xboksie One. W dalszych planach są konwersje na PlayStation 5 oraz Xbox Series X, ale na te wydania poczekamy do 2021 r.

Warto dodać, że nie wszystkie wersje gry będą rozwijane tak samo. Spider-Man pojawi się wyłącznie na PlayStation 4 i PS5, najpewniej w marcu przyszłego roku, co mocno zdenerwowało wielu fanów.

  1. Beta Marvel's Avengers - poradnik do gry
  2. Marvel's Avengers to fajna gra, ale zapomnisz o niej 15 minut po odłożeniu pada (zapowiedź)
  3. Oficjalna strona gry