Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 lipca 2016, 14:14

autor: Góral

Marvel: Ultimate Alliance 1 i 2 ukażą się na XOne, PS4 i PC w najbliższy wtorek

26 lipca do cyfrowej dystrybucji na konsolach Xbox One i PlayStation 4 oraz PC-tach trafią gry Marvel: Ultimate Alliance 1 i 2, które będzie można kupić osobno za 39,99 dolarów lub w pakiecie za 59,99 dolarów.

Firma Marvel poinformowała, że Marvel: Ultimate Alliance z 2006 roku i Marvel: Ultimate Alliance 2 z 2009 roku doczekają się odświeżonych wydań na konsole Xbox One, PlayStation 4 oraz komputery osobiste. Obie produkcje ukażą się w cyfrowej dystrybucji w najbliższy wtorek, czyli 26 lipca i będzie je można kupić osobno za 39,99 dolarów lub w pakiecie za 59,99 dolarów. Nie znamy wszystkich szczegółów wydania, ale obiecano ulepszoną grafikę oraz udoskonalony interfejs użytkownika. W taki oto sposób firma chce spełnić prośby fanów, którzy ponoć nalegali, by stworzyć kolejną odsłonę serii oraz ponownie wypuścić znane już części. Przy okazji warto zwrócić uwagę, że PC-towcy mogli swego czasu zagrać w „jedynkę”, ale w „dwójkę” już nie, więc teraz będą mieć szansę na nadrobienie zaległości.

Marvel: Ultimate Alliance 1 i 2 ukażą się na XOne, PS4 i PC w najbliższy wtorek - ilustracja #1
Marvel: Ultimate Alliance 1 i 2 ukażą się na XOne, PS4 i PC w najbliższy wtorek - ilustracja #2

Marvel: Ultimate Alliance to seria gier akcji z elementami RPG, w której oczywiście występują rozmaici superbohaterowie i superzłoczyńcy wykreowani przez Marvel. W pierwszej części musieliśmy pokierować drużyną S.H.I.E.L.D., starającą się powstrzymać złego Doctora Dooma i jego współpracowników. Na szczęście pod komendę graczy powędrowały takie postacie jak Kapitan Ameryka, Spider-Man, Thor, Blade czy też Wolverine. W drugiej odsłonie również musieliśmy stawić czoła złu, a wśród herosów pojawił się chociażby Deadpool, Iron Man czy też Hulk.

Swego czasu „jedynka” zebrała bardzo pozytywne opinie wśród graczy i recenzentów, natomiast druga nie była już tak satysfakcjonująca, ale i tak należy ją uznać za dobrą produkcję. Trzeciej części jeszcze się nie doczekaliśmy, choć plotki o niej pojawiają się od jakiegoś czasu, a Mike Jones, producent wykonawczy nowych wersji, na pytanie czy powstanie „trójka” odpowiedział, że „wszystko jest możliwe”.