Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 lipca 2016, 14:14

autor: Góral

Marvel: Ultimate Alliance 1 i 2 ukażą się na XOne, PS4 i PC w najbliższy wtorek

26 lipca do cyfrowej dystrybucji na konsolach Xbox One i PlayStation 4 oraz PC-tach trafią gry Marvel: Ultimate Alliance 1 i 2, które będzie można kupić osobno za 39,99 dolarów lub w pakiecie za 59,99 dolarów.

Firma Marvel poinformowała, że Marvel: Ultimate Alliance z 2006 roku i Marvel: Ultimate Alliance 2 z 2009 roku doczekają się odświeżonych wydań na konsole Xbox One, PlayStation 4 oraz komputery osobiste. Obie produkcje ukażą się w cyfrowej dystrybucji w najbliższy wtorek, czyli 26 lipca i będzie je można kupić osobno za 39,99 dolarów lub w pakiecie za 59,99 dolarów. Nie znamy wszystkich szczegółów wydania, ale obiecano ulepszoną grafikę oraz udoskonalony interfejs użytkownika. W taki oto sposób firma chce spełnić prośby fanów, którzy ponoć nalegali, by stworzyć kolejną odsłonę serii oraz ponownie wypuścić znane już części. Przy okazji warto zwrócić uwagę, że PC-towcy mogli swego czasu zagrać w „jedynkę”, ale w „dwójkę” już nie, więc teraz będą mieć szansę na nadrobienie zaległości.

Marvel: Ultimate Alliance 1 i 2 ukażą się na XOne, PS4 i PC w najbliższy wtorek - ilustracja #1
Marvel: Ultimate Alliance 1 i 2 ukażą się na XOne, PS4 i PC w najbliższy wtorek - ilustracja #2

Marvel: Ultimate Alliance to seria gier akcji z elementami RPG, w której oczywiście występują rozmaici superbohaterowie i superzłoczyńcy wykreowani przez Marvel. W pierwszej części musieliśmy pokierować drużyną S.H.I.E.L.D., starającą się powstrzymać złego Doctora Dooma i jego współpracowników. Na szczęście pod komendę graczy powędrowały takie postacie jak Kapitan Ameryka, Spider-Man, Thor, Blade czy też Wolverine. W drugiej odsłonie również musieliśmy stawić czoła złu, a wśród herosów pojawił się chociażby Deadpool, Iron Man czy też Hulk.

Swego czasu „jedynka” zebrała bardzo pozytywne opinie wśród graczy i recenzentów, natomiast druga nie była już tak satysfakcjonująca, ale i tak należy ją uznać za dobrą produkcję. Trzeciej części jeszcze się nie doczekaliśmy, choć plotki o niej pojawiają się od jakiegoś czasu, a Mike Jones, producent wykonawczy nowych wersji, na pytanie czy powstanie „trójka” odpowiedział, że „wszystko jest możliwe”.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.